X
X

Azize 4. Bölüm Özeti

12.12.2019 Perşembe 10:28 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:13)

Azize kendi hayatı ile kardeşininki arasında bir seçim yapmak zorunda kalır! Azize 4. Bölüm cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Azize ve Kartal bir arada yaşadıkça birbirlerine güvenmeye ve birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlardır. Azize kardeşinin yaşamasını istiyorsa evde kalmak ve Barbaros’a Alpanlar hakkında bilgi vermek zorundadır ancak Balkan’ın uyanması an meselesidir. Gözlerini açarsa Azize’nin onu öldürmeye çalıştığını söyleyecektir.

Azize kendi hayatı ile kardeşininki arasında bir seçim yapmak zorundadır. Kartal da tıpkı Azize gibi, kendine bile itiraf edemediği hislere esir düşmüştür. Bütün oklar Azize’yi gösterirken Kartal Azize’nin cezasını kesebilecek midir?

Azize Episode 4 Summary

Azize has to choose between her own life and her brother’s! Azize is on Kanal D with its new episode on Saturday at 20.00!

Azize and Kartal trust and take a liking to each other as they live together. Azize is obliged to stay at the house and inform Barbaros about The Alpans if she wants her brother to live. However, Balkan gets better and he is going to wake up soon. If he opens his eyes, he will tell Azize has tried to kill him.

Azize has to choose between her own life and her brother’s! Just like Azize, Kartal is also overwhelmed by feelings he doesn’t want to confess even to himself. When all fingers point at Azize, will Kartal be able to take revenge on her?

Azize 4. Bölüm Fragmanları: / Azize Episode 4 Trailers:

Azize yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

 

 

AZIZE VİDEOLARI