X
X

Azize 5. Bölüm Özeti

20.12.2019 Cuma 10:05 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:13)

Kartal, Azize'yi bir dağ evine kaçırır ve baş başa vakit geçirirler. Azize 5. Bölüm cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Azize kardeşi için Alpanların evinde kalmaya çalışırken Balkan kendisini yaralayanın Azize olduğunu hatırlar. Azize’ye zarar verecekken Kartal onu abisinin ellerinden kurtarır ve bir dağ evine kaçırır. Şimdi herkesten uzakta baş başa kalmışlardır.

Kartal Azize’nin kalmak istemesinin sebebini öğrenmeden Azize’yi bırakmayacaktır. Azize gerçekleri itiraf edip etmeme konusunda tereddüt ederken Kartal’a ne kadar güvendiğini fark eder. Belki de yardım isteyebileceği tek adam Kartal’dır. Azize’nin başına gelenlerden habersiz olan Kartal gerçekleri öğrendiğinde Azize’yi korumaya devam edecek midir?

Azize yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

----------------------------------------

Azize Episode 5 Summary

Kartal takes Azize away and they spend time in a cottage alone. Azize’s fifth episode is on Kanal D on Saturday at 20.00!

As Azize tries to stay at The Alpans house as long as she can for her brother, Balkan recalls Azize was the one who stabbed him. Just as he attempts to hurt Azize, Kartal saves her and takes her away. Now, they are in a cottage away from all troubles.

Kartal doesn’t let Azize go without learning the reason why Azize wants to stay. Whereas Azize hesitates to confess, she realizes how much she trusts Kartal. Kartal may be the only one who can help her. Unaware of what Azize has gone through, will Kartal continue to protect Azize when the secrets come to light?

Azize is on Kanal D with its new episode on Saturday at 20.00!

 Azize 5. Bölüm Fragmanları / Azize Episode 5 Trailers:

 

 

 

 

AZIZE VİDEOLARI