X
X

Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları 29-30 Ağustos’ta devam ediyor!

26.08.2020 Çarşamba 18:39 (Güncellendi: 26.08.2020 - 18:39)

15-16 Şubat tarihlerinde ilk ayağı gerçekleştirilen Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları’nın Pandemi süresince ara verilen ayakları, bu hafta sonu ikinci ayak müsabakaları ile kaldığı yerden aynı heyecanla devam ediyor.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında yeni normal kuralları içerisinde gerçekleştirilecek ve binicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan yarışmalar her gün saat 09.00’da başlayacak ve 15.00’da son bulacak.

Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları’nın ana sponsorluğu "Çocuklar her yerde büyür; ama Bahçeşehir Kolejinde yeteneklerini geliştirerek büyür." sloganıyla her alanda çağdaş ve kaliteli eğitime desteklerini sürdüren Bahçeşehir Koleji tarafından gerçekleşiyor.

 

Yarışmaların medya sponsorluklarını ise Türkiye’nin en özel radyo kanallarından biri olan Radyo D ve Demirören Medya üstleniyor.

Türkiye binicilik sporu At Terbiyesi Yarışmaları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları, binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması amacıyla gelecek vaat eden genç  yeteneklerin keşfine de olanak sağlamaya devam ediyor.

Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık olarak gerçekleştirilen heyecan dolu yarışmalar, Türkiye’nin farklı bölgelerinden en iyi at ve binicilerini ağırlayacak.

Atların terbiyesi, itaati, teknik  ustalıklarının ve birbirinden farklı gösterilerin yer aldığı  heyecan dolu yarışmalara atlı spor severler davetli.

 

Bahçeşehir Koleji:
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ailesinin üyesi olarak 1994 yılında Bahçeşehir’de kurulan ilk kampüsünde eğitime başlayan Bahçeşehir Koleji, “kaliteli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak” amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında eğitim veriyor, bünyesinde bulunan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri ile ülkemizde fen eğitimini dönüştürüyor. Enver Yücel’in, dünya standartlarında eğitimi ülkemizde yaygınlaştırmak amacıyla kurduğu Bahçeşehir Koleji, 2020–2021 eğitim öğretim yılı itibarıyla Türkiye’nin 63 ilinde 136 kampüsüyle eğitim veriyor.

http://www.bahcesehir.k12.tr/tr/