X
X

Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesinde final heyecanı!

01.10.2020 Perşembe 17:46 (Güncellendi: 01.10.2020 - 17:46)

Binicilik dünyasının önemli etkinlikleri arasında yer alan Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları 3-4 Ekim tarihlerinde final müsabakalarıyla son buluyor.

15-16 Şubat tarihlerinde ilk ayağı, 29-30 Ağustos tarihlerinde ikinci ayağı gerçekleştirilen Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları’nın finali , bu hafta sonu kaldığı yerden devam ediyor.   

Yeni normalleşme süreci içerisinde, gerekli önlemlerin alınmasıyla birlikte düzenlenecek olan  yarışmalar her gün saat 10.00’da başlayacak ve 14.00’da son bulacak.

Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları’nın ana sponsorluğu "Çocuklar her yerde büyür; ama Bahçeşehir Kolejinde yeteneklerini geliştirerek büyür." sloganıyla her alanda çağdaş ve kaliteli eğitime desteklerini sürdüren Bahçeşehir Koleji tarafından gerçekleşiyor.

Yarışmaların medya sponsorluklarını ise Türkiye’nin en özel radyo kanallarından biri olan Radyo D ve Demirören Medya üstleniyor.

Türkiye binicilik sporu At Terbiyesi Yarışmaları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları, binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması amacıyla gelecek vaat eden genç  yeteneklerin keşfine de olanak sağlamaya devam ediyor.

 

Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık olarak gerçekleştirilecek heyecan dolu yarışmalar, Türkiye’nin farklı bölgelerinden en iyi at ve binicilerini ağırlayacak.

Atların terbiyesi, itaati, teknik  ustalıklarının ve birbirinden farklı gösterilerin yer aldığı  heyecan dolu yarışmalara atlı spor severler davetli.