X
X

Baht Oyunu 11. Bölüm Özeti

30.08.2021 Monday 11:16 (Güncellendi: 02.09.2021 - 13:01)

Bora, Ada'ya kendini affettirmeye çalışıyor!

Tuğçe’nin umursamaz tavırları Rüzgar’ın canına tak eder ve Tuğçe’den ayrılıp Ada’ya dönmeye karar verir. Bu durumdan memnun olmayan Ada, Rüzgar’ı kendinden uzak tutmak için çare arar. Sonunda Bora’yı da yanına çekip Tuğçe ile Rüzgar’ı yeniden bir araya getirecek ilginç bir plan yapar. 

Ada’nın organizasyonuyla Bora, Rüzgar ve Tuğçe kendilerini boks salonunda bulur. Planı ters tepen Ada, Rüzgar ve Tuğçe’yi barıştırmak için yeni bir plan yapar. 

Ada, Rüzgar’ı evine davet edip Tuğçe ile ikisinin baş başa kalmasını sağlayacaktır. Ada’ya kendini affettirmek isteyen Bora, ona yardım eder ve birlikte vakit geçiren ikili daha da yakınlaşır.

Rüzgar şirketin grafik departmanının başına geçebilmek için elindeki kozla Tuğçe’yi kıstırır. Bunun üzerine Ada ve Tuğçe, Rüzgar’ın isteğini yerine getirmenin yollarını aramaya başlar.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

------------------------

Baht Oyunu Episode 11 Summary

Bora tries to make Ada forgive him!

Ruzgar has enough of Tugce’s indifference to him, so he decides to break up with Tugce and return to Ada. Being upset with the situation, Ada looks for something to keep Ruzgar away from her. Finally, she makes an interesting plan to reunite Tugce and Ruzgar getting Bora’s help.

Because of Ada’s plan, Bora, Ruzgar and Tugce find themselves in a boxing club. When her plan doesn’t go as smooth as she expects, she makes a new plan to patch things up between Ruzgar and Tugce.

Ada, invites Ruzgar and Tugce to her house and plans to leave them alone. Bora, who wants Ada to forgive him, helps her and the time they spend together makes them even closer to each other.

Ruzgar corners Tugce to be the head of the graphics department at the company. Therefore, Ada and Tugce try to find a way to fulfill Ruzgar’s request.

 

Baht Oyunu returns every Tuesday on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI