X
X

Baht Oyunu 13. Bölüm Özeti

12.09.2021 Pazar 22:24 (Güncellendi: 15.09.2021 - 11:22)

Bora, Ada’nın ayrılık nedenine ikna olmaz ve işin aslını öğrenmeye çalışır.

Bora, Ada’nın ayrılık nedenine ikna olmaz ve işin aslını öğrenmeye çalışır. Ada gerçeği söyleyemediği için ailesindeki kadınların kötü bahtını öne sürer. Böylece Bora’yı kendinden uzak tutacağını düşünür ama Bora ne bu baht oyununa inanır ne de Ada’dan vazgeçer.

Bora, Ada’nın batıl inancını kırmaya çalışırken şirketin ortasında ilişkilerini herkese ilan eder. Ada ve Bora’nın ilişkisi hem şirkette hem evde bomba etkisi yaratır. Tuğçe ve teyzesi Nergis tarafından sıkıştırılan Ada, duygularına karşı koyup Bora’yı inandırmak için çeşitli yollara başvurur. Ancak bu baht oyunu hiç beklenmedik sonuçlar yaratacaktır.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

--------

---------

Baht Oyunu Episode 13 Summary

Bora is not convinced by Ada’s excuse to break up and tries to learn the truth behind it.

Bora is not convinced by Ada’s excuse to break up and tries to learn the truth behind it. Since Ada cannot tell the truth, she comes up with the ill fate excuse which the women in her family have. She thinks Bora will stay away from her, but he neither believes in this excuse nor gives up on Ada.

While Bora tries to get rid of Ada’s superstitions, he announces his relationship with Ada at the company. Ada and Bora’s relationship drops like a bombshell in both the company and the house. Ada, who is cornered by Tugce and Aunt Nergis, tries to find a way to convince Bora. However, twists of fate will bring unexpected outcomes.

Baht Oyunu returns on Tuesdays on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI