X
X

Baht Oyunu 16. Bölüm Özeti

04.10.2021 Pazartesi 11:16 (Güncellendi: 05.10.2021 - 12:40)

Ada’nın başı büyük bir beladadır.

Bora ve ailesinin Ada'yı isteme girişimi hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Bora ile daha fazla beraber çalışamayacağını anlayan Ada, işten ayrılmaya karar verir. Ada, Bora’nın odasına gidip onunla vedalaşır ancak işten ayrılmasına ramak kala Ada’nın karşısına bir engel çıkar. Talihini değiştirebilecek bu engel, Tuğçe ile aralarında yeni bir rekabetin doğmasına sebep olur.

Bora, Ada ve Tuğçe’ye bir vakfın düzenlediği ödül töreni için aday olduklarını söyleyerek yeni bir yazı hazırlama görevi verir. Böylelikle Ada, kendini kanıtlamak için var gücüyle çalışmaya başlar. Yeni yazısının peşine düşen Ada, bir anda ortadan kaybolur. Herkes telaşla Ada’yı ararken Ada’nın başı büyük bir beladadır.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

----------------------------

Baht Oyunu Episode 16 Summary

Ada is in big trouble.

Bora and her family's attempt to ask for Ada’s hand results in disappointment. Realizing that she cannot work with Bora any longer, Ada decides to quit her job. Ada goes to Bora's room and says goodbye to him, but Ada faces an obstacle just before she leaves the job. This obstacle, which has the possibility to change the course of her life, causes a new rivalry between her and Tugce.

Bora assigns a new article to Ada and Tugce telling them that they are nominated for an award ceremony organized by a foundation. Therefore, Ada starts working with all her strength to prove herself. Ada, who is chasing after something to write about, suddenly disappears. While everyone is frantically searching for Ada, she is in big trouble.

Baht Oyunu returns on Tuesday on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI