X
X

Baht Oyunu 17. Bölüm Özeti - FİNAL

11.10.2021 Monday 11:07 (Güncellendi: 13.10.2021 - 13:33)

Ada, yaşadığı acıya rağmen Bora’ya karşı dik durmakta kararlıdır.

‘Baht Oyunu’nun final bölümünde, Ada, Tuğçe’nin ideal kadın sırrını açıklamasıyla Bora tarafından şirketten kovulur. İşini de Bora’yı da Tuğçe’ye bırakmamak konusunda kararlı olan Ada, çareyi Zafer’den yardım istemekte bulur. Zafer sayesinde işe dönme fırsatı yakalayan Ada’nın şirketteki yeni pozisyonu herkesi şaşırtır.

Ada’ya öfkesi dinmeyen Bora, ödül törenine Tuğçe’yi göndermeye karar verir. Tuğçe ile Bora’nın yakınlaşmasını izleyen Ada, yaşadığı acıya rağmen Bora’ya karşı dik durmakta kararlıdır. Diğer yandan Rüzgar ve Ada arasındaki soğuk savaş biter ve boşanmalarına ramak kala anlaşma sağlanır.

Söylediği yalanların ağırlığı altında ezilen Ada büyük bir karar alır. Aldığı karar sadece kendi hayatını değil, Bora’nın hayatını ve ilişkilerini de sonsuza kadar değiştirecektir.

Baht Oyunu final bölümüyle Salı akşamı Kanal D'de!

----------------

Baht Oyunu Episode 17 Final Summary

Ada is determined to stand up to Bora despite her suffering.

In the final episode of Baht Oyunu, Tugce reveals a secret that causes Ada to be fired by Bora. Ada doesn’t want to leave both Bora and her job to Tugce. Therefore, she asks Zafer for help. Ada returns to the company thanks to Zafer, and her new position surprises everybody.

Bora, who is still furious with Ada, decides to take Tugce to the awards ceremony. Ada sees Tugce and Bora getting closer, which hurts her feelings. However, she is determined to stand up to Bora despite her suffering. On the other hand, the cold war between Ruzgar and Ada ends, and they reach a settlement minutes before they get a divorce.

Ada, who is stuck in between because of the lies she has told, makes a significant decision. This decision will not only change her life but also Bora’s life and his affairs.

Baht Oyunu returns for the last time on Tuesday on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI