X
X

Baht Oyunu 2. Bölüm Özeti

21.06.2021 Monday 09:45 (Güncellendi: 02.09.2021 - 12:58)

Bora, yemeğe Ada’yı davet edip yemek boyunca da sevgilisi gibi davranmasını ister.

Ada, videonun tamamını Bora’ya teslim etmeden önce şirkette kalıcı olmasını garantileyecek bir anlaşma yapar ancak Bora’nın asistanı olmak Ada’nın düşündüğünden çok daha zordur. Şirketin bir numaralı dedikodu konusu haline gelen Ada, Bora’nın 27. asistanı olduğu için 27 lakabını alır. Çalışanlar ne kadar kalıcı olacağıyla ilgili iddiaya girerken, Ada konuşulanların hiçbirine aldırmadan Bora ile arasını iyi tutmak için çabalar. Ada’nın şirkette yanaştığı ilk kişi ise Tuğçe olur.

Rakibi Tuğçe’yi daha iyi tanımak için araştırmalara başlarken, evliliğini sır gibi saklayan Rüzgar da Ada’yı şirkette bir tehdit olarak görüp onu uzaklaştırmaya çalışır. Video skandalının ardından Bora’nın işleri toparlaması için eline bir fırsat geçer. Son derece kritik iş yemeğine karşı tarafın eşiyle geleceğini öğrenen Bora, yemeğe Tuğçe ile gitmeyi uygun görür. Ada ise Bora’nın yemeğe kendisiyle gitmesi için Tuğçe’ye bir oyun kurar ve başarılı olur. Bora, yemeğe Ada’yı davet edip yemek boyunca da sevgilisi gibi davranmasını ister. Mükemmel başlayan yemek, restorana Tuğçe ve Rüzgar’ın gelmesiyle adeta bir kabusa dönüşür.  

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

-----------

Baht Oyunu Episode 2 Summary

Bora invites Ada to dinner and asks her to act like his girlfriend during the meal.

Before Ada hands the full video to Bora, she makes a deal to make sure she stays at the company yet being Bora's assistant is much more difficult than Ada thinks. Ada, who has become the number one gossip topic of the company, gets the nickname 27 because of being Bora's 27th assistant. While the employees bet on how long she will last, Ada tries to get along well with Bora regardless of what people say. Tugce is the first person Ada approaches in the company.

Ada starts researching to get to know her rival, Tugce, better. Meanwhile, Ruzgar, who keeps his marriage a secret, sees Ada as a threat to the company and tries to drive her away. After the video scandal, Bora gets an opportunity to patch things up. Learning that the other party will come to an extremely critical business dinner with his wife, Bora decides to go to the dinner with Tugce. On the other hand, Ada sets up a game against Tugce so that Bora can go to the dinner with her. She successfully carries out her plan. Therefore, Bora invites Ada to dinner and asks her to act like his girlfriend during the meal. The meal that has started out perfectly turns into a nightmare when Tugce and Ruzgar come to the restaurant.

 

Baht Oyunu returns on Tuesdays on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI