X
X

Baht Oyunu 3. Bölüm Özeti

28.06.2021 Pazartesi 09:23 (Güncellendi: 02.09.2021 - 12:58)

Bora, Ada’yı da dağ evine çağırır.

Tuğçe, Ada’dan, Bora’nın günlük planlarını kendisine bildirmesini, bir nevi ajanlık yapmasını ister. Tuğçe’nin Bora’dan hoşlandığını anlayan Ada, bu teklifi kabul eder. Ardından konuyu Yasemin ve Selin’e açar ve onlardan aldığı akılla Tuğçe ile Bora’nın arasını yapmaya karar verir. Böylelikle Bora ve Tuğçe birlikte olacak, Rüzgar’da kendisine geri dönecektir. Ada işi bir adım ileriye götürerek Bora konusunda Tuğçe’ye akıl hocalığı yapmaya başlar. Bora’nın yazı dizisi için kullandığı chat programına girerek ismini vermeden Bora ile sohbet etmesini söyler.

Baht Oyunu 3. Bölüm Fotoğrafları

Tuğçe’nin yazışma konusunda pek iyi olmadığını fark eden Ada, Bora ile kendisi yazışır. Karşısındaki gizemli kadının sohbetinden etkilenen Bora, yeni yazı dizisi için iyi bir malzeme bulduğunu düşünerek yazıştığı kişiyi yemeğe davet edince Tuğçe çok heyecanlanır. Şirkette Tuğçe ve Ada’yı sıkı fıkı gören Rüzgar’ın şüpheleri ise doğru çıkar. Ada’nın yaptığı yazışmalar sayesinde Tuğçe, Bora’nın kendisine aşık olduğuna inanmaya başlar ve Bora ile baş başa kalmak için bir fotoğraf çekimi işini bahane ederek dağ evine gitmeyi teklif eder. Bora, Ada’yı da dağ evine çağırır. Rüzgar ise Tuğçe ile yakın olabilmek için peşlerine takılınca ortalık fena karışacaktır.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

---------------------

Baht Oyunu Episode 3 Summary

Bora invites Ada to his chalet. 

Tugce asks Ada to act as a kind of spy and inform her about Bora's daily plans. Realizing Tugce likes Bora, Ada accepts her request. Then she tells Yasemin and Selin about the situation and decides to set Tugce and Bora up with their advice. Therefore, Bora and Tugce will be together, and Ruzgar will return to her. Ada takes things a step further and starts mentoring Tugce about Bora. She tells her to join the chat application which Bora uses for his article series and chat with him without giving her real name.

Realizing that Tugce is not very good at chatting, Ada writes to Bora herself. Impressed by the mysterious woman he’s talking to, Bora thinks that he has found good material for his new article series. He invites her to dinner, which makes Tugce exhilarated. Ruzgar sees Tugce and Ada very close to each other at work and becomes suspicious. Thanks to Ada's texting skills, Tugce begins to believe that Bora is in love with her, so, she offers to go to Bora’s chalet, using a photoshoot as an excuse to be alone with him. Bora also invites Ada to his chalet. And when Ruzgar follows them in order to be close to Tugce, things get messier.

Baht Oyunu returns on Tuesdays on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI