X
X

Baht Oyunu 4. Bölüm Özeti

05.07.2021 Pazartesi 11:44 (Güncellendi: 02.09.2021 - 12:59)

Elif’in Ada’ya düşkünlüğü Ada’nın Bora’nın evine daha sık gitmesine sebep olacaktır.

Ada, Rüzgar’ın Tuğçe’ye evlenme teklif etmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar, kariyerine odaklanmaya ve Bora’nın gözüne girmeyi karar verir. Diğer yandan Ali, Bora’nın Ada’ya ilgisi olduğuna dair şüphelerini dile getirir. Ali’nin şüphelerini kesin bir dille reddeden Bora, Ada ile arasına mesafe koymak için ona ters davranır ve kişisel işlerinden uzak durmasını ister. Ada, Bora’nın bu katı tutumuna anlam veremez ve var gücüyle işine asılır.

Bora’nın kendisini işten çıkarmasından endişe ederek Tuğçe’den yardım ister. Bora ise eski kız arkadaşı Fulya ile sürpriz bir buluşma gerçekleştirir. Ada ve Tuğçe, Bora’nın peşinden buluşma yerine gider. Restoranda Ada ile Fulya arasında beklenmedik bir gerilim yaşanır. Bora kaçmaya çalıştıkça Ada’yı sürekli karşısında bulurken, Elif’in Ada’ya düşkünlüğü Ada’nın Bora’nın evine daha sık gitmesine sebep olacaktır. 

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

----------------------

Baht Oyunu Episode 4 Summary

Elif's fondness for Ada causes Ada to go to Bora's house more often

Getting disappointed at Ruzgar proposal to Tugce, Ada decides to focus on her career and win Bora’s favor. On the other hand, Ali expresses his thoughts that Bora has feelings for Ada. Bora, who firmly rejects Ali's thoughts, gives an attitude to Ada to distance himself from her and asks her to stay away from his private affairs. Ada can’t see why Bora is acting like that and tries to do her best at work.

Worried that Bora will fire her, she asks Tugce for help. Bora, on the other hand, meets his ex-girlfriend Fulya surprisingly. Ada and Tugce follow Bora to the meeting place. Unexpectedly, tension rises between Ada and Fulya at the restaurant. As Bora tries to escape, he comes across Ada, while Elif's fondness for Ada causes her to go to Bora's house more often.

 

Baht Oyunu returns on Tuesdays on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI