X
X

Baht Oyunu 5. Bölüm Özeti

12.07.2021 Pazartesi 14:09 (Güncellendi: 02.09.2021 - 12:59)

Tuğçe, Ada’yı metni yazmaması konusunda uyarır ancak Ada ona meydan okur.

Bora yeni içerikler için konu ararken Ada beyaz evlilik fikrini ortaya atar. Bora, Ada’nın fikrini çok beğenir ve hem Tuğçe’den hem Ada’dan bir yazı dizisi hazırlamalarını ister. Tuğçe, Ada’yı metni yazmaması konusunda uyarır ancak Ada ona meydan okur.

Bu sırada Tuğçe, yazı dizisi hakkında araştırma yapmak için göçmen bürosuna gider. Orada Ada ve Rüzgar’ı yakından tanıyan bir isimle tanışır. Ada ve Rüzgar, sırlarının ortaya çıkması tehlikesi karşısında mecburen işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Ada, yazarlık maharetini sergileyeceği bu fırsatı iyi değerlendirmek için durmadan çalışır. Tuğçe ise Ada’nın yazmaktan vazgeçmeyeceğini anlayınca planlarını devreye sokar. Böylelikle Ada ve Tuğçe arasındaki rekabet yerini düşmanlığa bırakır. Metinleri Bora’ya teslim edecekleri gün Ada, Tuğçe’nin karanlık tarafıyla yüzleşir.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

-------------------------

Baht Oyunu Episode 5 Summary

Tugce warns Ada not to write the copy but Ada challenges her.

While Bora looks for topics to create new content, Ada comes up with an idea; white marriages. Bora loves Ada's idea and asks both Tugce and Ada to write article series. Tugce warns Ada not to write the copy, but Ada challenges her.

Meanwhile, Tugce goes to the immigration office to do research for the article series. There, she meets a man who knows Ada and Ruzgar very well. Ada and Ruzgar are forced to cooperate to prevent their secret from being exposed. Ada works hard to take advantage of this opportunity to showcase her writing skills. When Tugce realizes that Ada will not give up writing, she puts her plans into action. Thus, the rivalry between Ada and Tugce turns into hostility. On the day they submit the copies to Bora, Ada meets Tugce's dark side.

Baht Oyunu returns on Tuesdays on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI