X
X

Baht Oyunu 7. Bölüm Özeti

02.08.2021 Monday 10:56 (Güncellendi: 02.09.2021 - 13:00)

Bora’ya söylediği yalanlardan ötürü suçluluk hisseden Ada, işten ayrılmaya karar verir.

Celal’in şirkete gelişi Ada için işleri oldukça karmaşık bir hale getirir. Ada, gerçeklerin ortaya çıkmaması için çabalamaktan yorulup zor bir kararın eşiğine gelir. 

Bora’ya söylediği yalanlardan ötürü suçluluk hisseden Ada, işten ayrılmaya karar verir. Bora, Ada’nın bu ani kararıyla sarsılır ve hayallerinden bir çırpıda vazgeçmesinin ardındaki nedeni sorgulamaya başlar.

Ada, iş arayışlarına başlarken, Ada’ya karşı güvenini yitiren Bora, şirketle ilişkisinin kesilmesi için talimat verir. Hayalleriyle gerçekleri arasında oldukça zor bir sınav veren Ada, işten ayrılmasının asıl sebebini Bora’ya anlatacak mıdır?

Diğer yandan Celal, Ada ve Rüzgar’ın evliliğini gözlemlemek için Ada’nın evini ziyaret eder. Ada ve Rüzgar, durumu idare edebilmek için Celal’in istediklerini yapmak zorunda kalır.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

------------------------------

Baht Oyunu Episode 7 Summary

Feeling guilty because of the lies she has told Bora, Ada decides to quit her job.

Celal's arrival at the company makes everything more complicated for Ada. She gets tired of trying to keep the truth out of the way, which puts her on the brink of a difficult decision.

Bora is shocked at Ada's sudden decision and wants to see the reason why she is giving up on her dreams.

As Ada begins her job search, Bora, who has lost confidence in Ada, wants her to be cut off from the company completely. Will Ada, who is stuck between her dreams and reality, tell Bora why she wanted to quit her job?

On the other hand, Celal visits Ada's house to inspect the marriage of Ada and Ruzgar. Ada and Ruzgar must do what Celal wants to handle the situation.

Baht Oyunu returns every Tuesday on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI