X
X

Haftanın konsepti "Film Galası"

28.11.2014 Friday 15:22 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Her hafta farklı bir konseptin konu edildiği yarışmada bu haftanın konsepti "Film Galası". Programın bu haftaki yarışmacıları ise; Pelin Biçer, Sevgi Akçay, Melike Avcı, Muazzez Erol ve Esma Özyuva.

“Bana Her Şey Yakışır”da yeni yarışmacılar ve yeni bir konsept var!

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen yarışma programı “Bana Her Şey Yakışır”da hafta boyunca, beş yeni ve iddialı kadın yarışmacı, yine haftanın en şık kadını seçilebilmek ve 10 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi olabilmek için yarışacak. Programın bu haftaki yarışmacıları ise; Pelin Biçer, Sevgi Akçay, Melike Avcı, Muazzez Erol ve Esma Özyuva.

Haftanın konsepti "Film Galası"

Her hafta farklı bir konseptin konu edildiği yarışmada bu haftanın konsepti "Film Galası". Süre 4 saat ve bütçe 1000 TL. Yarışmacılar, bu bütçeyi kullanarak, elbiseden ayakkabıya, takıdan çantaya, makyajdan saç tasarımına kadar, kendilerince en güzel kombinlerini oluşturup, konsepte göre en şık kadın olabilmek ve büyük ödül olan 10 bin lirayı kazanmak için yarışacaklar.

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu'da yine, ekran başındaki hanımlara vücut tipine uygun giyinme ipuçları, moda trendleri ve şık görünme sırları verip, yarışmacıların da seçimlerini değerlendirecek.