Skip to main content
 
2. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

2. Bölüm

2. Bölüm

2. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

2. Bölüm
2. Bölüm Geceyi sokakta beraber geçiren Seyfi ve Fevzi, Komiser Yavuz’un çevirdiği kirli işlere tanık olurlar. Seyfi ve Fevzi bu durumu Eşref’e anlatmaya kara verir.

Halil, aşkından yanıp tutuştuğu Gülümser’in evine çatkapı gelir.  Bu beklenmedik ziyaret Gülümser’e zor anlar yaşatır. Canından çok sevdiği oğlu ve yasak aşkı arasında sıkışıp kalan Gülümser, Halil’den ayrılmaya karar verir.  Ancak Halil, deli divane olduğu Gülümser’in bu kararını kabul etmez.

Suna’nın kızı Nazlı ve kardeşi, Meziyet’e rağmen baba evine geri döner. Ancak Gültepe’ye gelişi hayli olaylı olur. Meziyet, eşyaların eve taşınmasını engellemek için elinden geleni ardına koymaz. Mahalleyi beğenmeyen ve herkesi küçümseyen Nazlı ise, taşınmalarına yardım eden Basri’yi de tersleyince karşısında Seyfi’yi bulur. Abisine sahip çıkan Seyfi, Nazlı ve Murat birbirine girer.

Babası Saadettin’i gizlice gözetleyen Fevzi, gördükleri karşısında buz kesilir. Bu sırada abisi Reşat, babasının yaptıklarına seyirci kalamaz ve polise ihbar eder. Evlerinin polis tarafından basılması Fevzi’ye ikinci bir şok yaşatır. 
10.09.2014 Çarşamba 16:29   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar