Skip to main content
 

Beş Kardeş 5. Bölüm Özeti

13.03.2015 Cuma 12:22   (Güncellendi: 08.11.2016 Salı 16:15)

Mukadder Hanım; Canan’ı, Sait’e vermemekte kararlıdır. Başeğmez kardeşler evde bir muhasebe yaparlar ve Canan'ı kaçırmaya karar verirler. Beş Kardeş bu işi de ellerine yüzlerine bulaştıracaktır.

Beş Kardeş 5. Bölüm Özeti

Mukadder Hanım; Canan’ı, Sait’e vermemekte kararlıdır. Başeğmez kardeşler evde  bir muhasebe yaparlar ve Canan'ı kaçırmaya karar verirler. Beş Kardeş bu işi de ellerine yüzlerine bulaştıracaktır. Orhan, kardeşlerine Taşkın ve Şevval’le birlikte restoran işine girmek istediğini fakat Cevdet tarafından dolandırıldığını anlatır. Turgut'un da aynı kişi tarafından dolandırıldığı ortaya çıkar. Cevdet'in peşine düşen Turgut yeni bir maceraya atılmak zorunda kalır. Aziz artık oto galerinin genel müdürü olmuştur. Gururla abilerine yeni işini anlatır. Fakat mafyavari işlere bulaşmaya başladığından kendisi de habersizdir.Bu arada Kudret, Melike'nin babasının kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Fahriye'ye yakalanır. Fahriye bu işin içinde Sait'in de olduğunu düşünür.

Kudret'i de yanına alarak Sait'e gider. Beş Kardeş'in evinde soluğu alan Fahriye'yi bekleyen sürpriz nedir? Melike'nin babası gerçekten Sait midir?

“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile 16 Mart Pazartesi günü 20:00'de Kanal D’de ….Sakın Kaçırmayın!

Beş Kardeş 5.Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Mukadder Hanım; Canan’ı, Sait’e vermemekte kararlıdır. Başeğmez kardeşler evde bir muhasebe yaparlar ve Canan'ı kaçırmaya karar verirler.   Tüm resimler

 

Oyuncular

Serkan Keskin

Serkan Keskin

Sait
Osman Sonant

Osman Sonant

Orhan
Nadir Sarıbacak

Nadir Sarıbacak

Nazım
Tansu Biçer

Tansu Biçer

Turgut
Fatih Artman

Fatih Artman

Aziz
Serdar Orçin

Serdar Orçin

Kudret
Melisa Sözen

Melisa Sözen

Fahriye
Nihal Yalçın

Nihal Yalçın

Canan
Ece Dizdar

Ece Dizdar

Şevval
Merve Ateş

Merve Ateş

Melike
Ayşen Gruda

Ayşen Gruda

Mukadder
Köksal Engür

Köksal Engür

Osman Amca
Sence Hangisi?

{{question.Title}}