X
X

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm Özeti

19.11.2020 Perşembe 11:53 (Güncellendi: 24.11.2020 - 15:36)

Yusuf’un ölümle burun buruna gelmesi ile Suna, anneliğin en büyük sınavını verecek! Bir Annenin Günahı ilk bölüm 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

"Kim bir başkası için kendi hayatını hiçe sayar?"

Kanal D’nin yapımını Limon Yapım, yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği dram türündeki dizisi “Bir Annenin Günahı” ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Kendi ayakları üzerinde duran ancak çocuğu için suç işlemek zorunda kalan bir annenin dramını işleyen dizide, “Kim bir başkası için kendi hayatını hiçe sayar?”, “Bir anne, bir baba çocuğu için neleri göze alır?” soruları bir kez daha tartışmaya açılacak.

Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in başrollerinde yer aldığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı “Bir Annenin Günahı” nın ilk bölümünün konusu şöyle;

Suna, büyük umutlar beslediği ilk göz ağrısı Yusuf, kızı Zehra ve evin en küçüğü Ali ile birlikte zor ama huzurlu bir yaşam sürmektedir. Küçük bir balıkçı dükkanı işletmekte, kazandığı ile çocuklarını okutmakta ve zorlu hayat koşullarında dimdik ayakta durmaktadır. Sakin ve huzurlu yaşamları büyük oğlu Yusuf’un ölümle burun buruna gelmesiyle bir an da alt üst olur. O andan itibaren Suna oğlunu yaşatabilmek için ölümle yaşam arasında bir savaşa girer. Suna, anneliğin en büyük sınavını verecektir. Oğlunu yaşatmak pahasına bir insanı öldürmek! Suna girdiği bu savaşta oğlu Yusuf’u yaşatarak galip çıkmış gibi görünse de, işlediği büyük günahın vebali ne onun ne de çocuklarının peşini asla bırakmayacaktır!

--------------

Bir Annenin Gunahi Episode 1 Summary

Yusuf’s health condition will cause Suna to go through the hardest test of her life! Bir Annenin Gunahi premieres on 21 November, Saturday at 8 pm on Kanal D!

"Who would risk their life for someone else?"

Produced by Limon Production and Hayri Aslan, “Bir Annenin Gunahi” premieres soon.

The series tells the tragic story of a mother who stands on her own feet, yet has to commit a crime for her child. It will make us question how someone sacrifices their life for someone else and how much a mother and a father risk for their children.

Directed by Filiz Gulmez Pakman, written by Ozlem Atasoy and Yesim Aslan, Bir Annenin Gunahi stars Ozge Ozberk, Musa Uzunlar, Emre Kinay, Mert Yazicioglu, Simay Barlas and Pamir Pekin.

In the first episode, Suna maintains a hard but peaceful life with her beloved first-born son Yusuf, her daughter Zehra and her youngest child, Ali. She runs a small fish store, provides for her family, and takes care of her children’s education costs. Their calm and peaceful life turns upside down after Yusuf comes face to face with death. From that moment on, Suna fights for her son’s life doing everything in her power. Suna will go through the biggest test of her life. She has to kill somebody for the sake of her son! Although Suna seems to succeed in this test, the sin she has committed will haunt both her and her children forever!

BİR ANNENİN GÜNAHI VİDEOLARI