X
X

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm Özeti

26.11.2020 Perşembe 13:01 (Güncellendi: 27.11.2020 - 14:30)

Babası Sadri'nin ölümü Yağmur'u derinden etkiliyor! Bir Annenin Günahı 2. Bölüm 28 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Kanal D’nin yapımını Limon Yapım ve Skala Yapım’ın üstlendiği dram türündeki dizisi “Bir Annenin Günahı” ikinci bölümü ile ekrana geliyor.

Kendi ayakları üzerinde duran ancak çocuğu için suç işlemek zorunda kalan bir annenin dramını işleyen dizide, “Kim bir başkası için kendi hayatını hiçe sayar?”, “Bir anne, bir baba çocuğu için neleri göze alır?” soruları bir kez daha tartışmaya açılacak.

Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in başrollerinde yer aldığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı “Bir Annenin Günahı” nın yeni bölümünün konusu şöyle;

Suna, oğlu Yusuf’u yaşatabilmek için büyük günahı işler ve Sadri Güngör’ü vurur. Şimdi hem Sadri Güngör, hem de Yusuf hastanede yaşam savaşı verecektir. Bu savaşın galibi Yusuf olur ve geçirdiği ameliyat sonucunda hayata tekrar gözlerini açar. Oğlunun yaşamasıyla hayat bulan Suna, Sadri Güngör’ün ölümüyle yıkılır. Artık vicdanıyla baş başadır.  Vicdanın sesi ise, Sadri Güngör’den başkası olmayacaktır.

Diğer yanda babasının ölümünün acısını yaşayan Yağmur teselliyi Yusuf’ta bulur. Suna işlediği suçun vicdan azabıyla savrulurken, Sadri Güngör’ün şüpheli ölümünü soruşturan İbrahim komiserin elde ettiği deliller, Suna’yı ve en yakınındakileri bambaşka yollara sürükleyecektir. 

----------------

Bir Annenin Gunahi Episode 2 Summary

Yagmur is deeply affected by her father’s death! Bir Annenin Gunahi returns on 28 November at 8 pm on Kanal D!

Produced by Limon Productions and Skala Productions, Kanal D’s new drama “Bir Annenin Gunahi” returns with the second episode.

The series tells the tragic story of a mother who stands on her own feet yet has to commit a crime for her child. It will make us question how someone sacrifices their life for someone else and how much a mother and a father risk for their children.

Directed by Filiz Gulmez Pakman, written by Ozlem Atasoy and Yesim Aslan, Bir Annenin Gunahi stars Ozge Ozberk, Musa Uzunlar, Emre Kinay, Mert Yazicioglu, Simay Barlas and Pamir Pekin.

In the new episode, Suna commits a big sin and kills Sadri Gungor to keep her son, Yusuf, alive. Now, both Sadri Gungor and Yusuf have to fight for their lives in the hospital. Yusuf defeats death and gets better after the surgery. Suna, who rejoices at her son’s situation, is devastated to hear that Sadri could not make it. She is filled with remorse.

On the other hand, Yagmur, who mourns for her father, finds comfort with Yusuf. As Suna is in distress because of the murder, the evidence obtained by Captain Ibrahim, who investigates Sadri Gungor’s suspicious death, will change the course of Suna and her beloved ones’ lives.

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm Fragmanları:

BİR ANNENİN GÜNAHI VİDEOLARI