X
X

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm Özeti

03.12.2020 Perşembe 10:39 (Güncellendi: 08.12.2020 - 11:05)

Babası Sadri'nin ölümü Yağmur'u derinden etkiliyor! Bir Annenin Günahı 3. Bölüm 5 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Yusuf mezun olduktan sonra stajını yapmak üzere bir avukatlık bürosunda işe başlar. Ancak aldığı her davayı kazanması ile ünlü patronu avukat Tuna zor bir kadındır. Ne kadar zor olursa olsun Yusuf, avukat Tuna’yı, Bekir’in davasını alması için ikna eder.

Yusuf’un gerçekleri ortaya  çıkarmak uğruna, Bekir’in suçsuzluğunu ispat edip onu kurtarmak için gösterdiği çaba, Suna’yı giderek daralan bir çemberin için hapsederken, Yağmur’la aralarına yıkılması imkansız gibi duran bir duvar örecektir. Yusuf, Yağmur’la aralarındaki duvarı yıkıp gerçek katili bulmak için çıktığı bu yolda adım adım annesi Suna’ya yaklaştığından habersizdir.

Diğer yanda Bekir’in, görülen duruşmada söyledikleri ise, Sadri Güngör cinayeti ile ilgili soruşturmayı bambaşka bir yöne çevirecektir.

-------------------

Bir Annenin Günahı Episode 3 Summary

Yagmur is devastated after her father’s death! Bir Annenin Gunahi returns on 5 December Saturday at 8 pm on Kanal D!

After Yusuf graduates, he starts to work as an intern at a law firm. However, his boss, Tuna, who is famous for winning every single case she takes on, is a tough woman. No matter how difficult it is to convince her to take on Bekir’s case, he accomplishes his goal.

The efforts Yusuf makes to vindicate Bekir corner Suna completely while building a brick wall between him and Yagmur. Yusuf is unaware of the fact that he gets closer to the truth about his mother on this road.

On the other hand, the things Bekir says in the trial will steer the investigation in a whole different direction.

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm Fragmanları / Bir Annenin Gunahi Episode 3 Trailers:

BİR ANNENİN GÜNAHI VİDEOLARI