X
X

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm Özeti

10.12.2020 Perşembe 12:42 (Güncellendi: 10.12.2020 - 14:56)

Sadri Güngör’ün katilinin peşinde olan Yusuf çok önemli bir bilgiye ulaşır! Bir Annenin Günahı 4. Bölüm 12 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

İbrahim komiser bugüne kadar sakladığı gizli sevdasını Suna’ya açar. Suna hiç beklemediği bu aşk itirafı karşısında şaşkındır. İşlediği günah ve kalbinin sesiyle karşı karşıya kalır.

Diğer yanda ise, Sadri Güngör’ün katilinin peşinde olan Yusuf çok önemli bir bilgiye ulaşır.  Edindiği bilgi onu ve yaşadığı şehri terk eden Yağmur’u çıktığı yoldan döndürebilecek midir?

---------

Bir Annenin Gunahi Episode 4 Summary

Yusuf, who is after Sadri Gungor’s murderer, gets hold of a crucial clue! Bir Annenin Gunahi returns on 12 December at 8 pm on Kanal D! 

Captain Ibrahim confesses his love to Suna. Suna feels confused at this unexpected declaration of love. She is faced with the crime she has committed and the voice of her heart.

Meanwhile, Yusuf, who is after Sadri Gungor’s murderer, gets hold of a crucial clue. Will this be enough for Yusuf to talk Yagmur out of leaving him and the city she lives?

BIR ANNENIN GÜNAHI VİDEOLARI