X
X

4.bölüm

18 Eylül 2009

Narin’i kim kurtaracak?

Korkunun ve hüznün birarada yaşandığı Güzelyurt’ta, Narin yine yaşam savaşı veriyor. Narin’in bu kez de Asiye korkulu rüyası olmuştur. Mustafa, Narin’i Asiye’den kurtarabilecek mi? Dahası Mustafa’dan Narin’i kim kurtaracak ?
Yaşar vicdanını rahatlatmak için Narin’in yanına gider ve onunla sohbet ederler. Ona,
bundan sonra yanında olacağını dile getirir. Mustafa, Asiye’yi delirtmek için elinden geleni yapar, başarır da, ama bu durumdan yine Narin nasibini alacaktır.
Aslan Bey, oğulları Mustafa ve Yaşar’ın sorumluluk almaları gerektiğini düşünür ve onlara iş imkanı sunar. Ayrıca Duriye Hanım’la ortak karar alıp Narin’i ortalıktan uzaklaştırmak isterler. Ama Mustafa’nın bu karara tepkisi çok ağır olur. Aylin okul inşaatını başlatmak ister ve yanında mühendislerle Güzelyurt’ta gelir. Fakat Aslan Bey’den beklediği yanıtı alamaz. Doktor Serdar’ın Aslan Bey’e tepkisi nasıl olacak?
Doktor Serdar, Narin’i merak ettiği sırada konağa çağrılır. Narin’in iyi olmadığını gören Serdar, Narin’in babasından yardım alarak onu İstanbul’a götürmeye karar verir. Olayları sonradan öğrenen Mustafa’nın tepkisi bu kez nasıl olacak? Tüm bu sorular dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde yanıt buluyor.

 

BÖLÜMLER