X
X

BluTV'de Sahipli izle, korkunun yeni haliyle tanış! Sahipli 1. bölüm

21.02.2017 Salı 10:19 (Güncellendi: 27.02.2017 - 09:59)

BluTV, yeni yerli dizisi Sahipli ile bu sefer korkutuyor! Masum dizisinden sonra, kendi yerli dizilerine bu sefer türü korku olan Sahipli'yi ekliyor. BluTV’nin yeni korku dizisi “Sahipli”nin yayın tarihi belli oldu! Peki, galası yapılan Sahipli ne zaman yayınlanacak?

Dijital TV sektöründe ilklere imza atan ve başarı grafiğini hızlı bir şekişde arttıran, Türkiye’nin internet televizyonu BluTV, kendi yerli dizilerini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor. 

Masum’dan sonra bir korku projesiyle üyelerinin karşısına çıkmaya hazırlanan BluTV’nin Sahipli isimli yeni dizisi, 24 Şubat’ta yayınlanmaya başladı. İşte, yayınlanmada adından söz ettiren Sahipli dizisinden en özel detaylar!

Sahipli Dizisi Oyuncularında kimler var?
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, senaryo ve yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yaptığı dizinin başrollerinde Funda Güray, Baran Akbulut, Sait Genay, Ferit Kaya, Koray Şahinbaş yer alıyor.

Sahipli Dizisi konusu
Yaşadığı felaketin etkisiyle yıllar sonra doğduğu köye doktor olarak dönmeye karar veren Büşra, geçmişi en az onunki kadar yaralı öğretmen Selim ile geri dönülmez bir yolculuğa çıkar. Gerilimi adım adım artan hikâyenin düğümü de, Selim ile Büşra’nın birbirlerini daha iyi tanımasıyla neredeyse çözülmez hâle gelecektir.

Her bölümü ortalama 60 dakika olan BluTV’nin yeni korku dizisi Sahipli toplam 10 bölümden oluşuyor ve haftada iki bölüm olarak yayınlanacak.

BluTV'ye nasıl üye olabilirim?
BluTV'de üyelik oluşturarak yapabilirsiniz. Ad, soyad, e-mail ve şifre bilgileri ile üyelik oluşturulurken, e-posta adresine gönderilen doğrulama kodu onaylandıktan sonra üyelik aktif hale geliyor. İlk 7 gün boyunca ücretsiz olan Blu TV üyeliği, ardından aylık 9.90 TL olarak ücretlendiriliyor. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak Masum veya istenilen diğer diziler izlenebiliyor.