X
X

Böyle evlenme teklifi görülmedi!

11.12.2013 Çarşamba 10:42 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kamran, Feride'ye evlenme teklifi ediyor.

Çalıkuşu'nun 11. Bölümünde Kamran'ın Feride'ye yaptığı evlenme teklifi çok konuşulacak.

 
Kamran, Feride'ye ona karşı olan tüm duygularını söylüyor. Geçmişte Kamran'ın şakalarına inanıp üzülen Feride ise, bu defa ona inanmıyor.
 
Kamran, sevdiğini söylemek için, Feride'nin arkasından Tekirdağ'a gider ve  tüm duygularını ona söyler. Geçmişte Kamran'ın şakalarına inanıp üzülen Feride, bu defa ona inanmaz, inanamaz.
 
Feride, Tekirdağ’da aradığını bulamaz. Yalnız, yaralı bir kuş gibidir. Teyzeleri Ayşe Hanım’ın Feride ile ilgili planları Kamran’ı çileden çıkarır. Öte yandan Kamran’dan vazgeçmeye niyeti olmayan Neriman da Tekirdağ'a doğru yola çıkar.
 
Necmiye'nin nikah günü gelir çatar. Feride'nin Selim'le nikahlı olduğunu öğrenen Seyfettin Bey huzursuz ve düşüncelidir. Bu durumu düzeltmek için bir çare arar. Feride başına gelenleri öğrenince ne yapacaktır?
 
Türlü oyunlarla yaşamını sürdüren Selim, bir kez daha kadı ile karşı karşıyadır. Sahte nikahı ortaya çıkınca, yeni bir planla kendini aklamaya çalışır.
 
İzni biten Feride mektebe döner. Onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu sürprizle belki gözyaşları artık dinecek, belki de aşk kapısını sonsuza kadar kapatacaktır.
 
İşte Çalıkuşu 11. Bölümden öne çıkan sahneler!
 
Kamran'dan müthiş evlenme teklifi
 

 
Feride ile bir ilişkiye başlayan Kamran'ın duyguları dile geliyor.
 

 
Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız!
 

 
Kamran, Feride'nin kendisine evet demesiyle, çocuklar gibi şen oluyor.
 

 
Feride, Kamran'ın geçmişte yaptığı hataları yüzüne vuruyor.