X
X

Camdaki Kız dizisi ne zaman yayınlanacak? Camdaki Kız tanıtımı yayınlandı mı? Camdaki Kız oyuncu kadrosunda kimler var?

03.03.2021 Çarşamba 10:07 (Güncellendi: 26.03.2021 - 22:38)

Kanal D’nin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız’ın kadrosu belli oldu. İzleyicilerin heyecanla beklediği Camdaki Kız dizisinin oyuncuları belli oldu. Kanal D'nin merakla beklenen dizisi Camdaki Kız dizisinin tanıtımı ise merakla bekleniyor. Dizide Burcu Biricik'in canlandıracağı Nalan karakteri ise izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu belli oldu! Peki Camdaki Kız dizisi ne zaman yayınlanacak? Camdaki Kız dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterini Burcu Biricik canlandıracak. Camdaki Kız oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Camdaki Kız dizisinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor. Camdaki Kız dizisi hakkında tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde!

Kanal D’nin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız’ın kadrosu belli oldu. Hazırlıklara başlayan ekip, geçtiğimiz gün okuma provasında bir araya geldi.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

 

Nalan ve Sedat’ın karanlık geçmişi!

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

“Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?”

Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Camdaki Kız, 8 Nisan Perşembe akşamı Kanal D’de…

CAMDAKİ KIZ VİDEOLARI