X
X

Camdaki Kız yeni tanıtım yayınlandı! Camdaki Kız'ın konusu nedir?

24.03.2021 Çarşamba 22:09 (Güncellendi: 27.03.2021 - 00:01)

Kanal D’nin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, dizide Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandıracak. 8 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisinden nefes kesen bir tanıtım daha geldi. İzleyicilerin büyük bir heyecanla beklediği Camdaki Kız'ın konusu ne olacak? Yayınlanan yeni tanıtımın ardından heyecanın daha da artmasıyla Camdaki Kız dizisi hakkında tüm detaylar merak ediliyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, 8 Nisan Perşembe akşamı Kanal D'de!

Camdaki Kız Hikayesi ve Oyuncu Kadrosu

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Biricik, daha önce görülmemiş bir aşk hikayesini bizlere anlatacak dizinin ana karakteri Nalan’ı canlandıracak. Başarılı oyuncu, hayatta yaptığı tercihlerle, izleyiciyi aşka yepyeni bir pencereden baktıracak Nalan karakterinde herkesi kendine hayran bırakacak.

“Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Camdaki Kız Fragmanları:

CAMDAKI KIZ VİDEOLARI