X
X

CANLI | 2024 Yerel Seçim Özel Yayını (Güncel Sonuçlar)

31.03.2024 Pazar 16:37 (Güncellendi: 31.03.2024 - 16:37)

31 Mart 2024 tarihli Türkiye Yerel Seçim anlık gelişmeleri ve sonuçları tüm detaylarıyla Kanal D ve CNN TÜRK ortak canlı yayınında ekranlara geliyor.

Ahmet Hakan, Deniz Bayramoğlu, Fulya Öztürk, Fulya Kalfa, Göksu Öngören ve Hande Fırat, seçime dair tüm gelişmeleri ve anlık sonuçları en anlaşılabilir grafikler, sahadan sıcak anlar, güvenilir kaynaklar ve canlı bağlantılar eşliğinde değerlendirerek seyirciye aktaracak.

Büyükşehirler arasında İstanbul, Ankara ve Hatay illerinde Belediye Başkanları kim olacak? Hangi siyasetçiler zafer elde edecek?

Seçimde en yüksek katılımın gerçekleşeceği İstanbul'un ve Türkiye için özel bir anlam ve öneme sahip olan başkent Ankara'nın yoğun ilgiyle takip edileceği 2024 yerel seçimlerinde sonuçları merakla beklenen tüm şehirlerin anbean nabzı tutulacak.

Hangi belediyeler el değiştirecek, hangi siyasetçiler zafer elde edecek? Murat Kurum, Ekrem İmamoğlu, Turgut Altınok ve Mansur Yavaş'ın oy oranları nasıl olacak? 31 Mart 2024 günü halk bir kez daha il ve ilçeler için kararını verecek!