X
X

Canlı Para başlıyor!

25.03.2014 Salı 12:22 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Efsane yarışma “Bir Milyon Canlı Para” Mesut Yar’ın sunumuyla, Salı günü Kanal D’de başlıyor!

Efsane yarışma “Bir Milyon Canlı Para” Mesut Yar’ın sunumuyla, 31 Mart Salı günü Kanal D’de başlıyor!

Dünyada 54 ülkede yayınlanan, “Bafta 2011 Ödülü” sahibi, efsane program “Bir Milyon Canlı Para”, Mesut Yar’ın sunumuyla,31 Mart Salı günü Kanal D’de başlıyor. Milyonların tutkuyla izlediği yarışma, Salı akşamları saat 20.00’de ekrana gelecek.

321 çift yarıştı, 5 milyon TL ödül dağıtıldı
Bugüne kadar yarışan tam 321 çiftin, sadece bilgileriyle hayallerine kavuştuğu ve verilen toplam  5 Milyon TL ödül ile kırılması güç bir rekora imza atan “Bir Milyon Canlı Para”, Kanal D’de yine yarışmacı çiftlere 1 milyon lira nakit parayı programın sonunda değil, başında verecek. Yarışmacıların tek yapması gereken ise, kendilerine sorulan 8 soruya doğru cevap vererek, 1 milyon liralarını koruyup, hayallerine kavuşabilmek.Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin yaptığı ve bugüne kadar, öğretim görevlisinden ev hanımına yüzbinlerce kişinin yarışmak için başvurduğu yarışma yine yarışmacılarına rekor ödüller verirken, Kanal D ekranlarında bir çok yeniliğe imza atacak.

Türkiye’nin ilk ikinci ekran uygulaması
Türkiye’de ilk defa “Bir Milyon Canlı Para” yayınları sırasında kullanılan ikinci ekran uygulaması olan Canlı Para Facebook uygulaması, artık mobil platformlara da taşındı.İzleyiciler, Bir Milyon Canlı Para Facebook uygulaması ile Kanal D’de programın yayını sırasında www.canliparafacebook.com web sayfası aracılığıyla, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarıyla sorulan sorulara yarışmacılarla aynı anda cevap verebilecek, sıralamada dereceye girenler , yarışmacı olmak için öncelikli başvuru hakkı kazanacaklar.