X
X

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm Özeti

10.09.2020 Perşembe 17:21 (Güncellendi: 02.10.2020 - 10:17)

Yalıda mahsur kalan kahramanlarımız Asaf’ın da gelmesiyle köşeye sıkışırlar! Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Gençler, Asaf’a görünmeden yalıdan çıkmanın bir yolunu ararken Ayşen ve Demir’in ortalarda olmaması mahallede de işleri iyice karıştırır. Yaşanan bu karışıklık henüz atlatılmışken Ateş ve Yasemin’in yeni hayatlarına adapte olmuş halde mahalleye dönmesi, Ateş’e olan duygularını yeni yeni kabullenen Ayşen’i, Ateş konusunda düşündürürken, son derece kıskanç bir karaktere sahip olan Demir’i de Yasemin konusunda düşünmeye sevk eder.

Tüm bunlar yaşanırken Yasemin, Ateş ve Ayşen Demir’e sürpriz doğum günü partisi hazırlama telaşına düşerler. Gençlerin birlikte vakit geçirmek için planladıkları doğum günü partisinde yalnızca Demir değil kahramanlarımız da hiç planlamadıkları sürprizlerle karşılaşır.

--------------

Cati Kati Ask Episode 10 Summary

With Asaf’s arrival, the four friends are trapped in the mansion! Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

As the four friends look for a way to get out of the mansion before Asaf sees them, Aysen and Demir’s absence creates chaos in the neighborhood. Just as they got over it, Ates and Yasemin come to the neighborhood seeming completely adapted to their new lifestyle. That makes Aysen, who has started to embrace her feelings towards Ates, question herself. As for Demir, he both feels jealous and confused about it.

In the meantime, Ates, Aysen, and Yasemin prepare a surprise birthday party for Demir. The party will not only be a surprise to Demir but also to the others.

 

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI