X
X

Çatı Katı Aşk 13. Bölüm Özeti

01.10.2020 Perşembe 13:08 (Güncellendi: 02.10.2020 - 10:18)

Yasemin'in ailesinin gelmesi ortalığın karışmasına neden oluyor! Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Yasemin’in anne ve babasının gelmesi herkes için işleri karıştırmıştır. Demir ve Yasemin arasında alevlenen aşk ateşi ailenin gelmesiyle üzerine su dökülmüş küle dönerken Ateş ve Ayşen arasındaki büyük sırrın açıklanması da sekteye uğrar.

Birbirinden gizli aşk yaşamaya çalışan çiftlerimiz için Üzeyir ve Nedret’in gelişi küçük bir kıyamet habercisidir. Daha önce Gülriz’le anne ve babası olarak Hilmi usta ve eşini tanıştıran Yasemin ve Ateş bu taraftan da sıkışmıştır. Demir’in kendini gösterme çabası, Ateş’in bilmeden attığı her adım sonrasında aileye karşı Demir’in önünü kapatırken Demir büyük bir plan içine girer. Ne yapıp edip Üzeyir’in gözüne girecektir; fakat, gecenin sonu istediği gibi gitmeyince Yasemin’in de gözünden düşme tehdidiyle karşı karşıya kalır…

------------

Cati Kati Ask Episode 13 Summary

Yasemin's parents come and it stirs up the trouble! Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

Things get complicated with the arrival of Yasemin’s parents. While Yasemin and Demir are drunk in love, the parents’ arrival sobers them up, which also results in postponing the big secret’s revelation between Ates and Aysen.

Yasemin and Ates have their back against the wall having introduced Hilmi and his wife as their parents to Gulriz. On the other hand, Demir plans to make the parents like him, even if Ates prevents him being unaware of his goal. Demir will do whatever it takes to win Uzeyir’s favor. However, when the night does not end as he expects, he risks losing Yasemin.

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI