X
X

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Özeti

15.10.2020 Perşembe 09:52 (Güncellendi: 16.10.2020 - 12:43)

Ateş ve Şirin tehlikeli bir maceranın içine düşüyorlar! Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Çatı katındaki ateş söndürülmüş olsa da Demir’in gönlüne düşen ateş git gide alevini arttırmaktadır. Yasemin’in, Allah’ın emriyle Ateş’e istenmesi ikilinin arasındaki ilişkiyi git gide içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Yasemin her ne kadar her şeyin bir oyun olduğunu hatırlatsa da Demir kıskanma konusunda kendine engel olamaz.  

Şirin arkadaşından aldığı bir telefonla yaşlı bir hastaya pansuman yapmak için evden ayrılırken saatin geç olması sebebiyle Ateş onu yalnız bırakmak istemez. İkilinin sıradan bir pansuman diye gittikleri hasta pek bekledikleri gibi birisi çıkmaz ve gecenin devamı bizimkilerin canlarını kurtarma çabasına dönüşür. Gece boyu baş başa bir yaşam mücadelesi veren ikili Demir ve Yasemin’in yardımıyla peşlerindekilerden kurtulmayı başarır. Ama vicdanlarından kaçabilecekleri bir yer yoktur…

----------------

Cati Kati Ask Episode 15 Summary

Ates and Sirin are in the middle of a dangerous adventure! Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

Even if the fire on the loft is put out, the fire in Demir’s heart continues to grow. The fact that Ates and his family are going to ask for Yasemin’s hand in marriage makes their relationship more and more complicated. Although Yasemin constantly reminds him that it is not real, Demir cannot help but feel jealous.

Sirin’s friend calls and asks her to put a dressing on an elderly patient. Since it is late in the night, Ates does not want to leave Sirin alone and goes with her. Thinking that they are just going to treat an ordinary patient, Ates and Sirin come across someone that is exactly the opposite, which makes them run for their lives. They struggle to survive throughout the night and finally are rescued by Demir and Yasemin.  However, there is nowhere to run away from their conscience.

Cati Kati Ask Episode 15 Trailers / Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanları:

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI