X
X

Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Özeti

22.07.2020 Çarşamba 09:51 (Güncellendi: 22.07.2020 - 11:21)

Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği yeni dizisi "Çatı Katı Aşk" yeni bölümü ile 23 Temmuz 2020 Perşembe akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Ateş ve Yasemin’in düğün yapamadan evlendiklerini öğrenen Perihan bu duruma çok üzülür ve ikiliye unutulmaz bir düğün yapmak için mahalleliyle beraber kolları sıvar. Ancak Ateş ve Yasemin’in hareketleri Saadet’in şüphelenmesine neden olur. Saadet gerçeği öğrenmek için torunlarıyla beraber harekete geçer. Ateş ve Yasemin düğünü iptal etmek için ellerinden geleni ardına koymazken düğün hazırlıklarına gizli gizli devam etmek zorunda kalan Perihan’ın planı Ateş Ayşen, Demir ve Yasemin’i hiç beklenmedik olayların içerisine sürükler.

Ne yaparsa yapsın Ayşen’i evli olmadığına ikna edemeyen Ateş duygularında samimi olduğunu Ayşen’e ispatlamak için farklı yollar denese de Ayşen’in kolay kolay yelkenleri suya indirmeye niyeti yoktur. Demir ise Saadet’in talimatıyla ortakları araştırırken Ateş ve Yasemin’in evliliğin gerçek olmadığını öğrenir. Yavaş yavaş Yasemin’e karşı bir şeyler hissetmeye başlayan Demir acaba gerçeği ailesine söyleyip Yasemin’e olan duygularını görmezden gelebilecek midir?

------------------------------------------------

Cati Kati Ask Episode 3 Summary

Kanal D’s new series “Cati Kati Ask” by Mia Production, which was produced and designed by Banu Akdeniz, returns on July 23rd, Thursday at 8 pm on Kanal D!

Perihan learns that Ates and Yasemin could not afford a wedding when they got married and feels bad for them. She takes action to organize a remarkable wedding with the help of the neighborhood’s residents. However, the way Ates and Yasemin reacts makes Saadet suspicious. Saadet and her grandchildren want to find out the truth together.  While Ates and Yasemin do everything within their power to cancel the wedding, the plan, which Perihan conducts secretly, puts Ates, Aysen, Demir and Yasemin in surprising situations.

Ates, who cannot convince Aysen that he is not in a love marriage no matter what he does, tries different ways to prove Aysen he is sincere about his feelings, yet Aysen does not intend to believe him easily.  As for Demir, he learns that Ates and Yasemin has a fabricated marriage. Will Demir, who slowly develops feelings towards Yasemin, be able to tell his family the truth ignoring his feelings?

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI