X
X

Çatı Katı Aşk 5. Bölüm Özeti

05.08.2020 Çarşamba 00:24 (Güncellendi: 07.08.2020 - 21:54)

Ateş ve Yasemin kovuluyor!

Villada çıkan olayları öğrenen Celal çocukların kendisine yalan söylediğini düşünerek Ateş ve Yasemin’i çatı katından kovar. Yemek sunumunun başarısız olmasının yanında bir de çatı katından kovulan ortaklar için yolun sonu gelmişken yaşanan bir sürprizle olayların tüm seyri değiştir.

Ortaklar yüzünden torunlarının git gide yoldan çıktığını düşünen Saadet durumu düzeltmek için çareyi Ayşen ve Demir’e görücü ayarlamakta bulur. Saadet böylece hem ortaklardan kurtulacak hem de dünya gözüyle torunlarının mürüvvetini görebilecektir.

Ayşen ve Demir’e görücü geleceğini öğrenen Ateş ve Yasemin kıskandıklarını birbirlerine itiraf edemez. İtiraf yerine sözde çatı katını kaybetmemek adına görücüleri bertaraf etmek için harekete geçen ortaklar zorlu rakiplerinin karşısında bir hayli ter dökerken, beklenmedik bir cevap tüm ailede şok etkisi yaratır.

 

Cati Kati Ask Episode 5 Summary

Ates and Yasemin are being kicked out!

Having learned about the incidents in the villa, Celal thinks that his children lied to him, so, he kicks Ates and Yasemin out of the loft. Besides failing in the food presentation, the partners lose their home, which means they have come to a dead end. However, something surprising comes up and changes course of the events.

Saadet, who thinks that her grandchildren have got out of hand because of Ates and Yasemin, decides that she should involve them in an arranged marriage. In this way, Saadet will get rid of the tenants and witness her grandchildren's marriage before she leaves this world.

Ates and Yasemin hear that Aysen and Demir have suitors and cannot confess that they are madly jealous. Instead of that, they take action to stop the suitors pretending that they’re fighting for the loft. Nonetheless, an unexpected answer shocks everybody.

 

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI