X
X

Çatı Katı Aşk 6. Bölüm Özeti

12.08.2020 Çarşamba 11:16 (Güncellendi: 19.08.2020 - 10:41)

Ateş, Ayşen'i evlilik kararından vazgeçirmeye çalışıyor! Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Ayşen’in evlilik kararından sonra Demir ve Süheyla kardeşlerinin bu kararı vermesinin altında başka bir sebep olmasından şüphelenir. Ayşen’in sırf kendisine inat olsun diye Ömer’e evet dediğini düşünen Ateş ise, ne olursa olsun Ayşen’i yolundan döndürmeye ve sevmediği bir adamla evlenmesini engellemeye çalışır.

Diğer yandan Demir’le bir sonraki adımı atmak isteyen Sevda, Yasemin’in engelleriyle karşılaşır. Yasemin’in çatı katını kurtarmak için başladığı oyun Demir’i kıskanma aşamasına gelince Demir yaşananlara daha fazla dayanamaz ve Yasemin’le yüzleşmeye karar verir.

--------------

Cati Kati Ask Episode 6 Summary

Ates tries to talk Aysen out of her marriage decision! Cati Kati Ask returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

After hearing Aysen’s decision, Demir and Suheyla suspect that there is another reason behind this. Ates, who thinks that Aysen said yes to Omer just to spite him, tries to change her mind and prevent her from marrying a man she does not love.

On the other hand, Sevda wants to take things to the next level with Demir, but Yasemin gets in the way. When the fight not to lose the loft comes to a point of jealousy, Demir cannot stand what is going on, and decides to face Yasemin.

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI