X
X

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm Özeti

19.08.2020 Çarşamba 09:39 (Güncellendi: 19.08.2020 - 11:40)

Ateş ve ailesi arasında kalan Ayşen hayatının en zor kararını vermek üzeredir. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Yaşadıkları özel andan sonra Ayşen’in daha fazla duygularını inkar edemeyeceğini düşünen Ateş artık Ayşen’le yaşayacakları ilişkinin önünde hiçbir engel kalmadığına emindir ancak Ayşen için işler daha da karmaşık hale gelmiştir. Ateş’e aşık olduğunu kabul etmesine rağmen bildiği gerçekler yüzünden ailesi ve Ateş arasında kalan Ayşen hayatının en zor kararını vermek üzeredir.

Diğer yandan Demir’in itirafı sonrası Yasemin söylediği yalanların altında ezilmekte ve daha fazla bu oyuna devam etmek istememektedir. Üstelik Ateş ve Ayşen’in yakınlaşması Yasemin’in Ateş’e olan güveninin sarsılmasına neden olur. Evsiz kalmamak için kabul ettiği bu oyunda artık tek başına kaldığını düşünen Yasemin’in imdadına Demir yetişir.

------------------

Cati Kati Ask Episode 7 Summary

Aysen is about to make the hardest decision of her life! Cati Kati Ask returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

After the kiss, Ates is sure that there is nothing on their way to be in a relationship with Aysen thinking that Aysen will no longer hide her feelings. However, things have become more complicated for Aysen. Even though she admits that she is in love with Ates, she is caught in the middle between Ates and her family because of the facts she is aware of.

On the other hand, after Demir’s confession, Yasemin feels terrible due to the lies she has told and does not want to continue the game anymore. Moreover, seeing Ates and Aysen get closer, Yasemin loses trust in Ates. She thinks that she is alone in the game they created to have a decent house, yet Demir is there for her.

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm Fragmanları:

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI