X
X

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm Özeti

26.08.2020 Çarşamba 00:13 (Güncellendi: 28.08.2020 - 15:00)

Ateş Ayşen’den beklediği cevabı alamadığı için evi terk edip giderken Sevda’nın sahte evlilik cüzdanını bulması işleri iyice karıştırır. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Sevda’ya engel olmaya çalışan Yasemin biraz fazla patırtı gürültü yapınca bütün evi ayaklandırmıştır. Demir’in de olaya dahil olmasıyla Sevda küçük bir kaza geçirir ve durum gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına, sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider. 

Ateş Ayşen’i daha fazla üzmemek için ondan uzaklaşarak kendini arabaya verir. En kısa zamanda arabayı toparlayacak, yarışlardan para kazanacak ve Yasemin’le girdikleri bu oyunu sonlandıracaklardır. Bu iki arada aşk hem Ateş’i hem Ayşen’i hem de diğerlerini derinden etkilemeye başlamıştır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları dükkanın da namını arttırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin rekabetine sebep olur.

Süheyla mantıcı dükkânlarında işlere el koyarken, Yasemin de Antikacının bir bölümünü kafeye çevirip orada hünerlerini sergilemeye karar verir. Bu karar Yasemin ve Demir’i birbirlerine biraz daha yaklaştırır. Her şey yoluna girmiş, satışlar artmış, aşıkları tehdit eden unsurlar bir bir ortadan kalkmıştır ki Sevda’nın dili çözülüverir. Dahası Asaf’ın da eline geçirdiği kozu Ateş’i döndürmek için kullanması mutlu günün akşamını kabusa çevirir.

------------------------

Cati Kati Ask Episode 8 Summary

Since Ateş could not get the answer he expected from Ayşen, he leaves the house, meanwhile, Sevda finds the fake marriage certificate and things get even more complicated. Cati Kati Ask returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

Yasemin makes lots of noise trying to stop Sevda and it catches the residents’ attention. Demir also gets involved and Sevda has a small accident consequently. Now, the four friends must be with Sevda all the time to stop her from revealing their secret.

Ates does not want to upset Aysen anymore, so he gives up trying and starts to take care of the car. He intends to fix the car and join the races as soon as possible, so that he and Yasemin can put an end to this game. This star-crossed love starts to affect both Ates and Aysen along with the others. When Suheyla and Suayip's online food sales increase the reputation of the shop, they want to open a new place for themselves. This issue causes a rivalry between Suheyla and Yasemin.

While Suheyla seizes the restaurant, Yasemin decides to turn a part of the antique shop into a cafe and show her skills there. This decision brings Yasemin and Demir closer to each other. When everything is settled, sales have increased, the elements that threaten the lovers have disappeared one by one, Sevda starts to speak again. Moreover, Asaf uses the leverage he has on Ates and turns the happy day into a nightmare.

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI