X
X

Çatı Katı Aşk 9. Bölüm Özeti

03.09.2020 Perşembe 10:00 (Güncellendi: 03.09.2020 - 14:39)

Ateş, Yasemin ile birlikte yalıda yaşamaya kararı veriyor! Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Asaf’ın gönderdiği zarftan çıkan not ve fotoğraf Ayşen ve Ateş’i köşeye sıkıştırmıştır. Ateş, Asaf’ın tehdit ve şantajına boyun eğerek gitmek ya da onunla savaşmak için kalmak arasında bir karar vermek zorunda kalır. Bir sabah aniden ortadan kaybolan Ateş, mahallede ve yalıda büyük bir paniğe neden olur. Herkes bir yandan Ateş’i bulma derdine düşerken, diğer yandan da Asaf’tan gelebilecek yeni tehlikelere karşı gözlerini açık tutmak zorundadırlar.

Ateş’in peşinde başlarına gelmedik kalmayan Ayşen, Demir ve Yasemin sonunda ona ulaşırlar. Zorlu ikna süreci sonrasında mahalleye dönen Ateş’in yalıda yaşama kararı vermesi herkesi şoke eder.

Ateş ve Yasemin yalıya döndüklerinde Demir ve Yasemin’in onlara yapacağı sürpriz kahramanlarımızın Asaf tehlikesiyle karşı karşıya kalmalarına neden olur.

-----------------

Cati Kati Ask Episode 9 Summary

Ates decides to live in the mansion with Yasemin! Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

The note and the photograph that came out of the envelope Asaf sent corners Ates and Aysen. Ates must make a decision; he will either leave bowing down to Asaf’s threats and blackmailing or stay and fight him.  One morning, Ates disappears and it causes panic in the neighborhood and the mansion. Everyone tries to find Ates desperately, and they must be alarmed about the dangerous moves that may come from Asaf at the same time.

Aysen, Demir and Yasemin, who have gone through so much because of Ates, reach him finally. Even though it is hard to convince him in the first place, he agrees to come back to the neighborhood. However, his decision to stay in the mansion appalls everybody.

When Ates and Yasemin go to the mansion, Demir and Yasemin want to surprise them. But Asaf is determined to cast a shadow on their surprise.

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI