X
X

Çekilişe katıl, Hoparlör ya da Kahve Termos'u kazanma şansı yakala!

26.12.2022 Pazartesi 17:40 (Güncellendi: 27.12.2022 - 16:49)

“Çekilişe katıldığınız için teşekkürler. Sonuçlar 04.01.2023 tarihinde Kanal D web sitesinden ilan edilecek olup ayrıca kazananlar ile Kanal D instagram hesabı üzerinden dm yoluyla iletişime geçilecektir.

Kampanyaya ilişkin katılım koşulları için “Kampanya Katılım Koşulları” metnini, Kampanya’ya katılmak için paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin ayrıntılı bilgi için ise Aydınlatma Metni'ni inceleyebilirsiniz.”

 

Kampanya Katılım Koşulları:

Kanal D Sosyal instagram hesapları üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya

26.12.2022 Saat 18.00 – 31.12.2022 Saat 18.00 zaman aralığında Kanal D tarafından düzenlenmektedir.

- Kampanya tarihleri arasında Instagram hesabına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak instagram.com/kanald hesabını takip edip, paylaşılacak kampanya postunu beğenerek, 2 arkadaşını etiketleyenlere çekiliş hakkı verilecektir.

- Kanal D Hediye Yağmuru kampanyasına katılıp çekilişi kazanan takipçiler Kanal D logolu hoparlör ya da kahve termosu kazanacaklardır. Hediye kazanacak kişi 400 kişi ile sınırlıdır.

- Sonuçlar 04.01.2023 tarihinde Kanal D web sitesinden ilan edilecek olup kazananlara sonuçlar Kanal D instagram hesabı üzerinden dm yoluyla bildirilecektir. Kazananların, mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir.
Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

Asil talihlilerin son başvuru tarihi                                        : 19 Ocak 2023

Yedek talihlilerin son başvuru tarihi                                    : 3 Şubat 2023

İkramiyelerin son teslim edilme/kullanma tarihleri           : 15 Şubat 2023

- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, kampanya kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

- Kampanyaya katılım ücretsizdir.

- Çekiliş ardından yapılacak katılım şartlarının kontrolü sonucunda şartın eksiksiz olarak yerine getirildiğinin (sahte hesaplar, ad-soyad eksik olanlar ile katılım şartının tamamını yerine getirmeyenler hariç) tespiti halinde katılımcılar asıl-yedek talihli olarak belirlenecektir.

- Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

- 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Katılım için işbu Katılım Koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır. Kanal D, katılımcıların yarışma şartlarına uygunluğunu ve yaşını doğrulama hakkına sahiptir. Kanal D, bu amaçla gerekli gördüğü bilgileri ilgili kişiden isteyebilir ve Kanal D verilen bilgilerin doğruluğu tespit edilinceye kadar ödül verilmeyebilir.

- Yarışmaya sadece bireysel kullanıclar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

- İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

- Genel ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Katılım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından kampanyadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

- Kanal D, kampanya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

- Katılımcılar, kampanyanın sonuçlarını Kanal D web sitesi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

- Kampanyaya katılanların, bu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde ikramiye kazanmış olsa bile sonuç geçersiz sayılır ve katılımcı kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.

- Kampanyaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

- Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

- Kanal D’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

- Katılımcılar herhangi bir sebeple işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde, Kanal D’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Kanal D aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, Kanal D’i her türlü sorumluluktan, fikri mülkiyet taleplerinden, 3. Kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ber’i kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduklarını kabul, taahhüt ve beyan ederler.

- Katılım Koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.