X
X

Çocuklar Duymasın 13.Bölümde Haluk'un teşekkür alma çabaları sonuç verdi mi?

22.10.2017 Sunday 10:09 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 22 Ekim Pazar yayınlanan yeni bölümde, Meltem ve Haluk kendi aralarında bir iddiaya girer. Haluk ise bu iddianın galiba olmak için yapmadığını bırakmaz. Peki sonuç ne oldu?

Çocuklar Duymasın yeni bölümde Haluk ve Meltem'in girdiği iddia herkesi çok eğlendirecek...

Meltem, sohbet ettikleri sırada Haluk'a teşekkür etmenin ve teşekkür almanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu anlatır. Bunun ardından da Haluk'un gün içinde hiç teşekkür almadığından emin olduğunu söyler. Meltem'in bu söylemi Haluk'u deli eder. Haluk, etrafındaki insanlarda sürekli teşekkür aldığını ileri sürer. Meltem ise onunla bu konuda iddiaya tutuşur. Meltem, Haluk'a gün içinde üç teşekkür alabilirse dışarıya yemeğe gideceklerini söyler. Bunun üzerine harekete geçen Haluk, herkese iyilik yapmaya başlar. Peki Haluk, Meltem'le girdiği bu iddiayı kazanabildi mi? Meltem bu durum karşısında ne yaptı?

Öte yandan TEOG sınavının kalkmasıyla kafası karışan Gönül, yeni sistem netleşinceye kadar geçen sürede çocukları boş bırakmaz. Tuna'yla birlik olup, onlara kitap okumanın ne kadar faydalı olduğunu ve özellikle soru çözerken bunun faydasını göreceklerini söyler. Merve ise bambaşka bir istekle gelir. Merve, takipçileriyle buluşma kararı alır. Bu kararını açıkladıktan sonra ise Tuna, onları eve çağırmasını söyler. Ancak Merve'nin takipçileri Tuna'nın tahmininden çok daha fazladır...

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de!

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI