X
X

Çocuklar Duymasın 24. Bölümde Meltem, Haluk'u terk ediyor!

21.01.2018 Pazar 14:09 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 21 Ocak pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümde, Meltem'in evi terk etmesi Tutku'yu harekete geçiriyor!

Çocuklar Duymasın bu akşam yayınlanacak olan 24. Bölümde, Haluk'un son anda boşanmaktan vazgeçmesi üzerine Meltem yeni bir hamle yapıyor. Haluk ve Tutku arasında bir ilişki olduğunu düşünen Meltem, bunu bile bile onunla olan evliliğini sürdürmeme kararı alıyor. Ancak mahkemede işler beklediği gibi gitmeyince çareyi evi terk etmekte buluyor. 

Herkes Haluk ve Meltem'in yeniden barışacağını ve evliliklerini sürdüreceklerini beklerken, Meltem eşyalarını toplayarak evden ayrılıyor. Haluk ise ona engel olmak için her yolu deniyor ve onunla oturup konuşmak istiyor. Haluk'un tüm çabaları karşısında kararını değiştirmeyen Meltem ise geri adım atmıyor. Meltem, kimseye haber vermeden ortadan kayboluyor. Haluk bu süreçte kendini eve kapatıyor ve işe dahi gitmiyor. Haluk'un bu denli herşeyi bırakması bir anda çevresindekileri endişelendiriyor. Günlerdir evden çıkmayan Haluk'a ulaşmaya çalışan Tuna ise başını derde sokuyor. 

Öte yandan Haluk ve Meltem'in boşanmadıklarını duyan Tutku, hemen yeni bir hamle yapıyor. Haluk'a Meltem'in hayatında başka biri olduğunu ve onunla birlikte Londra'ya gittiğini söylüyor. Tutku'dan duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Haluk ne yapacağını bilemiyor. 

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI