X
X

Çocuklar Duymasın 31. Bölümde Tutku, planının ikinci hamlesine geçti!

11.03.2018 Pazar 10:43 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 11 Mart pazar günü yayınlanan 31. yeni bölümde Tutku, Meltem ve Haluk ile tanışmak için Alev kılığında eve geliyor!

Tutku, Alev kılığında Meltem ve Haluk'la tanışıyor!

Tutku, kendi kirli iç yüzünü ifşa eden Meltem'e karşı kin besledikten sonra kılık değiştirmiş, Havuç'u bulup kendisine sevgili yapmayı da başarmıştı. Tutku böylelikle intikam alma oyununda ilk hamlesini gerçekleştirmişti. Sıra Meltem ve Haluk'un karşısına çıkmaya kalır. Havuç ailesi ile sevgilisini tanıştırmanın mutluluğu ile başına neler geleceğinin farkında değildir. Meltem ve Haluk ise, biricik oğullarının sevgilisi ile tanışmanın heyecanını yaşarlar. O an gelir. Havuç, Alev kılığındaki Tutku'yu eve getirir. Kapıyı Meltem açar. Meltem ve Tutku tekrar karşı karşıyadır! Meltem, Tutku'yu tanıyacak mı? O gecede neler yaşanacak?

Meltem ve Haluk evlat edinmeye karar veriyor!

Meltem, Havuç ve Duygu büyüdükten ve Haluk ile yaşanan sorunlardan sonra aile özlemi yaşamaya başlar. Bunun için de Çocuk Esirgeme Kurumundan bir çocuğu evlat edinmeye karar verirler. Bu haber yankısını sürdürürken Tutku için kötü planlarına bir yenisi daha eklenmiş olur. Meltem ve Haluk'un mutluluğunu kıskanan Tutku bu işi baltalamak için harekete geçer. Yeni bölüm fragmanında gördüğümüz kadarı ile Tutku, Çocuk Esirgeme Kurumunu arar. Tutku'nun kurumu arama nedenini tahmin etmek hiç de zor olmayacaktır. Tutku, Çocuk Esirgeme Kurumunu arayıp neler söyledi? Meltem ve Haluk arzularına kavuşabilecek mi?

Hüseyin ve Şükrü reklam yıldızı mı oluyor?

Zero Tuna, kahveye gelip müjdeli bir haber verecek iken kendisini bir kavganın ortasında bulur. Hüseyün, annesi ile evlenmek isteyen Remzi ile kavga etmektedir. Tuna kavgayı ayırmaya çalışırken Hüseyin'in yumruğu ile yere yıkılır. Bu tatsız olayı ise Tuna'nın verdiği haber yatıştırmaya yeter. Tuna'nın şirketi bir çay firmasının reklamını çekmek için oyuncu arar. Bu fırsat Hüseyin ve Şükrü'ye nasip olur. Tuna onlara bu çay firmasının reklam yüzü olmaları için teklifte bulunur. Hüseyin ve Şükrü bu teklifi kabul edecekler mi? Reklam çekimlerinde neler yaşanacak? Zero Tuna, Hüseyin ve Şükrü'yü seçtikleri için pişman mı olacak?

Çocuklar Duymasın 32. Bölüm Fragmanı:


Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de!

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI