X
X

Çocuklar Duymasın 36. Bölümde Haluk ve Meltem'e büyük şok!

15.04.2018 Pazar 21:26 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 15 Nisan pazar yayınlanan yeni bölümde yeni çocukları Zeynep'le tanışan Haluk ve Meltem'i kötü bir haber bekliyor!

Çocuklar Duymasın yeni bölümde, beklenmedik gelişmeler üst üste yaşanacak!

Uzun zamandır evlat edinme konusunda bekleyişte olan Haluk ve Meltem sonunda yeni çocukları olacak olan Zeynep'le tanışır. Onu görünce çok mutlu olan ve heyacanlanan ikili, aldıkları kötü bir haberle yıkılır. Peki bu kötü haber ne? Haluk ve Meltem'i bundan sonraki süreçte ne bekliyor?

Çocuklar Duymasın 36. Bölüm fragmanı için TIKLAYIN!

Öte yandan Haluk, İrem’in ısrarlarına dayanamaz ve insanların rehberinde nasıl kayıtlı olduğuna bakar. Bir kişi Haluk’u “Taş Kafa” diye kaydetmiştir ancak kim olduğu büyük merak konusudur. Haluk o kişiyi bulmaya çalışınca bir birinden komik anlar yaşanır. Öte yandan Haluk sosyal medyadan özlü sözler paylaşmaya başlar, ancak başta Meltem olmak üzere kimse Haluk’un paylaşımlarını beğenmeyince ortalık karışır. Orçun çok önemli bir ödül törenine katılacaktır. Tuna’nın bu ödül törenini cep telefonuyla çekmesi gerekmektedir. Ancak Tuna’nın saklama alanı dolunca ödül törenini çekemez. Oğlunun bu önemli gününden ne fotoğraf ne de video olduğunu öğrenen Gönül çılgına döner.

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI