X
X

Çocuklar Duymasın 38. Bölümde Haluk'un eve gelen köpekle imtihanı! Çocuklar Duymasın 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

29.04.2018 Pazar 10:00 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 29 Nisan pazar yayınlanan yeni bölümde Haluk, gezmeye çıkardığı emanet köpeği elinden kaçırınca olanlar olur...

Çocuklar Duyması'nın yeni bölümde Haluk'un başı yine derde giriyor hem de ufacık bir köpekle...

Meltem’in çok yakın bir arkadaşı, köpeğini birkaç saatliğine Meltem’e emanet eder. Arkadaşı köpeğine çok düşkün olduğu için, Meltem de köpeğe çok hassas davranır. Ancak köpeği Haluk’un gezdirmesine izin veren Meltem, başına geleceklerden habersizdir! Haluk, köpeği elinden kaçırır. Taş Fırın Haluk bu durumu bir süre Meltem’den saklar. Herkes köpeği arar ama kimse bulamaz, sahibi köpeği almak için geldiğinde köpek hala ortada yoktur.

Öte yandan Haluk’un yaptığı bir paylaşım, yakın çevresinde olay olur. Tüm takipçileri Haluk’un yaptığı paylaşımı konuşmaktadır. Birçok kişi Haluk’a kızarken, Meltem ise çok şaşkındır.

Çocuklar Duymasın 39. Bölüm Fragmanı:

Meltem ve Haluk eve robot hizmetçi alırlar. Ev işlerine el atan robot, özellikle Hüseyin'i çok öfkelendirir. Emine'nin işsiz kalacağını düşünen Hüseyin, ekürisi Şükrü ile robota karşı savaş açar. Haluk ise, bir taş fırın erkeği olarak robot ile çok anlaşamamaktadır.

Halukların şirketinde ilk yardım eğitimi verilmektedir. Haluk bu eğitimi çok önemsemektedir. Bu yüzden herkesin katılımını sağlar. Özellikle Zero Tuna çok heyecanlanır. İlk yardım eğitiminin önemi ise, yaşanan talihsiz bir olayda ortaya çıkar.

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI