X
X

Çocuklar Duymasın 6.Bölüm'de Haluk ve Tuna, zor anlar yaşadı !Çocuklar Duymasın 7.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

27.08.2017 Pazar 10:19 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 27 Ağustos Pazar yayınlanan 6. Yeni Bölüm'de, Gönül'le evlilik videolarının olduğu harddisk bozulunca çaresiz kalan Tuna'nın yardımına Haluk koştu!

Çocuklar Duymasın yeni bölümde Tuna'nın başı derde giriyor, ona yardım etmek isteyen Haluk ortalığı daha da karıştırdı!

Son zamanlarda herkesin çektiği fotoğrafları dijital ortamda saklamasından rahatsız olan Haluk, bütün fotoğrafları eski usül bastırmaya başlar. Haluk'un bu yönüyle de her seferinde dalga geçen Tuna, bu sefer onun ocağına düşer. Gönül ve Tuna evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere hazırlık yapmaktadır. Gönül, Tuna için yemek yapar ve özel bir akşam yemeği hazırlar. Bunu yaparken de Tuna'nın yemekleri beğenip beğenmeyeceğini de gözlemlemek ister. Öncesinde Haluk'la bir araya gelen Tuna ise bunlardan habersizce onunla yemek yer ve bir kaşık bile yemek yemeye hali kalmaz. Gönül'ün hazırladığı sofraya oturan Tuna, zorla yemekleri yemeye başlar ve olanlar olur...

Romantik bir akşam geçirmek isteyen Gönül, evlilik yıldönümlerinde nostalji yapmak ister ve düğün videolarını izlemeye karar verir. Ancak onu kötü bir sürpriz daha bekler.  Harddisk bozulur, Tuna ve Gönül’ün düğün videosuna ve fotoğraflarına ulaşılamaz. Haluk'a sığınan Tuna ondan aldığı yardımla kimseye çaktırmadan harddiski tamir ettirmeyi başarabildi mi?  

Öte yandan Selçuk’un eski karısı Mary, Türkiye’ye geri döner. Selçuk'un son zamanlarda herkes tarafından merak edilen genç sevgilisini ortaya çıkarmaya kararlıdır! Peki Mary'nin dönüşü nelere sebep oldu? Selçuk şimdi ne yapacak?

Çocuklar Duymasın 7.Yeni Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Merakla beklenen 7.Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada olacak! Takipte Kalın!

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI