X
X

Çocuklar Duymasın 67. Bölüm - Gece'nin kimliği ortaya çıkacak mı?

06.02.2019 Çarşamba 13:31 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 6 Şubat Çarşamba yayınlanan 67. Yeni bölümde Meltem ve ailesinin peşinde olan Gece kod adlı gizemli kişinin kim olduğu merak konusudur. Haluk ve Meltem bu kişiyi bulabildi mi?

Çocuklar Duymasın yeni bölümde Meltem'i rahatsız eden gizemli kişi giderek herkesi daha da tedirgin etmeye başlıyor. Bir süre "Gece" isimli bu kişiden telefonlar alan Meltem ne yapacağını bilemez. Bu durumu öncelikle Gönül'le paylaşır. Gece'den gelen telefonların yanı sıra bir de mektup gelince durum iyice korkutmaya başlar. Gece, Zeynep'in kurs çıkışına kadar gidip onunla Meltem'e bir mektup göndermiştir. Bu kişinin bu kadar yakınında olması ise Meltem'i tedirgin etmiştir. Meltem, bunu Haluk'a söylemez. 

Ancak Haluk, Gece’nin Meltem’e yolladığı mektubu bir anda fark eder. Peki mektupta neler yazmaktadır ve Taş Fırın Haluk’un tepkisi ne oldu? 

Öte yandan Tuna, Haluk’a bir mont hediye eder. Ancak montun arkasında güvenlik alarmı kalmıştır. Haluk güvenlik alarmını fark etmez ve bütün gün o şekilde dolaşır. Haluk’un çevresindeki herkes güvenlik alarmını fark eder. Yakın çevresi Haluk’u uyaracakken Element ve Ercüment’in ortaya attığı bir fikir yüzünden ortalık karışır. 

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Çarşamba 19.45'te Kanal D'de!

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI