X
X

Çocuklar Duymasın 9.Bölümde Meltem'in sıra dışı istekleri Haluk'u zora sokuyor! Çocuklar Duymasın 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

24.09.2017 Pazar 10:15 (Güncellendi: 22.10.2019 - 14:22)

Çocuklar Duymasın 24 Eylül Pazar yayınlanacak olan 9. Yeni Bölümde, hayatlarının giderek rutinleştiğini düşünmeye başlayan Meltem ilginç bir yöntem denemek isteyince Haluk'u zor anlar bekliyor!

Çocuklar Duymasın yeni bölümde yine herkesi kahkahaya boğacak anlar yaşanacak. Meltem ve Gönül son zamanlarda hayatlarında her şeyin çok rutin olduğunu düşünmeye başlarlar. Haluk'tan beklediği romantizmi göremeyen Meltem, evliliklerine heyecan katmak ister. Bunun içinde çeşitli yollar denemeye karar verir.  Meltem'in bu düşüncesi karşısında zor anlar yaşayan Haluk sonunda onu kırmaz ve elinden geleni yapmaya karar verir. Öte yandan Haluk'un Meltem için düşündüğü özel bir sürpiz vardır. Ancak bundan kimsenin haberi yoktur. Haluk'un sürprizi karşısında duygulanan ise sadece Meltem olmaz. Bu sürprizi gören herkesin bir anda gözleri dolar..

Öte yandan Meltem, Haluk ve Gönül Tuna’nın olmadığı bir mesaj grubu oluştururlar. Tuna, kendisinin olmadığı bir gruptan konuştuklarını fark edince oldukça bozulur. Meltem, Haluk ve Gönül’ün bu gruba neden Tuna’yı almadıkları merak konusudur. Diğer taraftan Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna evde mutlu evlilik testi yapar. Taş Fırın Haluk testin sorularını cevaplamakta zorlanınca birbirinden komik anlar yaşanır. 

ÇOCUKLAR DUYMASIN VİDEOLARI