Skip to main content
 

Çocuklar Duymasın 29. Bölümde Havuç, eve geri dönüyor!

23.02.2018 Cuma 10:53 (Güncellendi: )

Çocuklar Duymasın 26 Şubat pazar yayınlanan son bölümde, Tutku, Haluk ve Meltem'in karşısına Alev olarak mı çıkacak? Çocuklar Duymasın 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın 29. Bölümde Havuç, eve geri dönüyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde Havuç'ın kız arkadaşı herkes tarafından merak edilir. Son olarak Haluk ve Meltem'in hayatından çıktıı düşünülen Tutku, intikam için geri döner. Tutku, tanınmamak için önce dış görünüşünü ve adını değiştiri. Yeni haliyle ilk hedefi ise Havuç olur. Bir anda Havuç'un hayatına Alev ismiyle sızan Tutku, büyük bir planın tam ortasındadır ve hedefine ulaşmak için gün sayar. Herkes Havuç'un kız arkadaşını merak eder ve onunla tanışmayı bekler. Peki Tutku yani Alev, Haluk ve Meltem'in karşısına çıkacak mı? 

Öte yandan Gönül'ün doğum günü gelip çatar. Tuna'nın onun için hazırladığı sürpriz ise herkesi şaşırtır. Tuna, Meltem ve Haluk'u da yanına alıp korku evine gider. Ancak burada yaşananlar Gönül'ü daha da gerer.

Çocuklar Duymasın Son Bölüm

Çocuklar Duymasın Son Bölüm / Bölümler

Çocuklar Duymasın 76. Bölümde, Haluk'a takıntılı derecede aşık olan Tutku, planlarının son aşamasına gelir! Haluk'un karşısına çıkmaya hazırlanan Tutku amacına ulaşabilecek mi? Haluk ve Meltem için durum ne olacak?   Hemen izle

Çocuklar Duymasın 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında dış görünüşünü tamamen değiştiren Tutku, Havuç'la yakınlaşmaya başlamıştır. Sürekli Havuç'la vakit geçirmeye başlayan Tutku, intikam için gün saymaktadır. Tüm bunlardan habersiz olan Haluk ve Meltem ise Havuç'un sürekli görüştüğü bu kız arkadaşını merak etmeye başlamıştır. Peki, Tutku Haluk ve Meltem'in karşısına çıkacak mıdır?

Çocuklar Duymasın 30. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 30. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Çocuklar Duymasın 30. Bölüm Fragmanı yayında! Tutku, Havuç'un hayatına iyiden iyiye sızmıştır. Meltem ve Haluk ise Havuç'un kız arkadaşını giderek merak etmeye başlar!   Hemen izle

“Çocuklar Duymasın” yeni bölümüyle her pazar 20.00'de Kanal D’de.

Oyuncular

Tamer Karadağlı

Tamer Karadağlı

Taş Fırın Haluk
Pınar Altuğ

Pınar Altuğ

Meltem
Zeyno Günenç

Zeyno Günenç

Dominant Gönül
Volkan Severcan

Volkan Severcan

Zero Tuna
Mehmet Baran Erdoğan

Mehmet Baran Erdoğan

Havuç
Ferdi Akarnur

Ferdi Akarnur

Müsteşar Kemal
Melek Şahin

Melek Şahin

Emine
Alpaslan Özmol

Alpaslan Özmol

Hüseyin
Suzan Kardeş

Suzan Kardeş

Kükrek Kadriye
Buse Sinem İren

Buse Sinem İren

Simay
Alp Eren Khamis

Alp Eren Khamis

Orçun
Öykü Güven

Öykü Güven

Merve
Şükrü Koruyucu

Şükrü Koruyucu

Şükrü
Süleyman Yağcı

Süleyman Yağcı

Fıs Fıs İsmail

Benzer İçerikler