Skip to main content
 

Kanal D’den Çocuklar Duymasın hayranlarına sürpriz!

25.02.2018 Pazar 17:25 (Güncellendi: )

Kanal D, Çocuklar Duymasın hayranları için özel bir sürpriz hazırladı.

Kanal D’den Çocuklar Duymasın hayranlarına sürpriz!

Twitter üzerinden Çocuklar Duymasın’ın bu akşam yayınlanacak bölümüyle ilgili sorulacak soruyu #Sevgiyle hashtag’ini kullanarak doğru cevaplayan 60. takipçimiz, sürpriz hediyenin sahibi olacak!

Eğer bu sürpriz hediyeye siz de sahip olmak istiyorsanız, soruları cevaplamak için bu gün https://twitter.com/KanalD hesabını takip edin. 

 Katılım Koşulları

1 https://twitter.com/KanalD adresleri üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 25.02.2018 tarihinde Kanal D tarafından düzenlenmektedir.

2- Yayın başladıktan sonra, Twitter’dan sorulacak sorulacak 1 soruya, #Sevgiyle hashtag’i ile doğru cevap veren 60. tweetin sahibi, Çocuklar Duymasın setini ziyaret etme şansına sahip olacak. 

3- Yarışmaya katılan sahte hesapların katılımı geçersiz sayılacaktır. 

4- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Katılım için işbu Katılım Koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

5- Yarışma, 25 Şubat 2018 tarihinde yayın bittikten sonra son bulacak, kazananlar 27 Şubat tarihinde Twitter’dan duyurulacaktır. Kazananın, mesaj yolu ile iletişime geçmesi istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

5- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

6- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

7- Kullanım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

8- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

9- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını https://twitter.com/KanalD sayfaları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

10- Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Yarışmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

11- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

12- Kanal D’nin yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve Yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

13- Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Oyuncular

Şükrü Koruyucu

Şükrü Koruyucu

Şükrü
Alpaslan Özmol

Alpaslan Özmol

Hüseyin
Süleyman Yağcı

Süleyman Yağcı

Fıs Fıs İsmail
Ferdi Akarnur

Ferdi Akarnur

Müsteşar Kemal
Melek Şahin

Melek Şahin

Emine
Alp Eren Khamis

Alp Eren Khamis

Orçun
Öykü Güven

Öykü Güven

Merve
Volkan Severcan

Volkan Severcan

Zero Tuna
Zeyno Günenç

Zeyno Günenç

Dominant Gönül
Pınar Altuğ

Pınar Altuğ

Meltem
Tamer Karadağlı

Tamer Karadağlı

Taş Fırın Haluk
Suzan Kardeş

Suzan Kardeş

Kükrek Kadriye
Mehmet Baran Erdoğan

Mehmet Baran Erdoğan

Havuç
Buse Sinem İren

Buse Sinem İren

Simay

Benzer İçerikler