X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (11. Bölüm) / 28.04.2019

Çok Güzel Hareketler 2’nin bu bölümüne Ersin Korkut konuk oluyor! Skeç yazmak için ellerinden geleni ardına koymayan 3 genç ve bir sürpriz konuklu ‘Çok Riskli Hareketler Bunlar’ bu haftanın ilk skeci. Mahallede tüm coşkusuyla kutlanacak bir cadılar bayramına hazır olun. "Semtsel dönüşüm 2" skeci izleyenleri oldukça eğlendirecek. 

Korkusuz kahraman Tarkan ve köpeği Kurt ile eski Türk filmlerine selam çakılacak kahkahalar havada uçuşacak. "Tarkan korkusuz kahraman" BKM Mutfak oyuncularının farkıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Fenomen skeç,  ‘Açın Kapıyı’ beşinci hikayesiyle ekranda olacak. Baba Nejdet, evden eczaneye transfer olacak, işler çığırından çıkacak. Bir devam skeci olan "Açın kapıyı" seyircileri kahkahaya boğacak.

Cast seçiminde, deneme çekimleri istediği gibi gitmeyen kızlar ortalığı birbirine katacak. Yine bir devam skeci olan "Fazla castma" seyircilerden tam not alıyor.

Nayır nolamaz! Evleri, kostümleri, davranışları, konuşmaları… Her şeyi ile sahte bu aileye çok güleceksiniz. " Emaneten zenginler" skecini izlerken gülmekten kendinizi alamayacaksınız.

Eski kız arkadaşını, yeni erkek arkadaşından ayırmak için kılıktan kılığa giren gencin yaptıklarına pes diyeceksiniz. "Ava giden avlanır" skecini mutlaka izlemelisiniz.

Haftanın son skeci yine fenomen skeçlerinden olan ‘Canımız Sıkılır’. Serinin üçüncü hikayesinde imkansız bir aşka şahit olacağız. Gürkan söyleyecek, İskender çıldıracak ve Çok Güzel Hareketler bu hafta yine çok ama çok güldürecek!

Birbirinden eğlenceli skeçler ve çok daha fazlası pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR