X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (35. Bölüm) / 29.12.2019

30 Aralık 2019

Toplu taşımayı kullanan insanların traji komik hayatı ve ulaşımda yaşadıkları olaylar ekrana yansıyacak! Evini satmaya karar veren adamın yanlış anlaşılmalarla dolu ev satış hikayesini kahkahalarla izleyeceksiniz! 

Kızının erkek arkadaşı ile tanışmaya hazır olmayan babanın, damat adayı ile tanış çıkması ve sonrasında yaşananlar herkesi doyasıya güldürecek. Televizyonu bozulan anne babanın konuya buldukları ilginç çözüm ve çocuklarının anne ve babası için adeta bir televizyon görevini almalar seyircilerden alkışı toplayacak! "Performans sanatçısı" skecinde sanat galerisine klozet tamiri için gelen tesisatçının başına gelenler herkesi kahkahaya boğacak! "Robotel" skecinde sadece robotların çalıştığı bir otelde illegal işler peşinde üç kafadar ve başlarına gelen olaylar sizleri hem güldürecek hem de eğlendirecek! 

Haftanın en eğlenceli skeçlerinden biri olan "İş arkadaşım"da aşk yaşamanın yasak olduğu holdingte yasağı delip geçen iki aşık ve patronlarının tavrı herkesi güldürecek! "Gece gelen pişmanlık" uyumadan önce televizyon izleyen adamın reklam kuşağında kaybolması ve oyuncuların muhteşem performansı karşınızda!

Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümü ile pazar akşamı 20.00’de Kanal D’de.

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR