Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 36900011


Varnish cache server

X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (64. Bölüm) / 06.12.2020

Genel sanat yönetmeni ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın, yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 ekibiyle ekranlarda olacak.

Programın bu hafta ki skeçleri şöyle; Leyla’yı istemeye geleceklerdir. Tufan binada köpeğini sahiplendirmek isteyen başka bir aileye gelmiştir. Fakat daireleri karıştırınca ortalık iyice karışır. Amca, Buse ve Anıl’ın evine yerleşmiştir. Buse bu durumdan çok rahatsızdır. Amca alışverişten dönerken yanında turist getirince bu sefer işler çığırından çıkar. Cenan ve Safa ev arkadaşıdır. Cenan Safa’yı evden gönderip Arif ile ev arkadaşı olmak ister. Cenan ve Arif, Safa’yı evden göndermek için çeşitli oyunlar yapar.

Şule’nin babası Hayati, Şule’nin arkadaşlarına rüşvet vererek Şule hakkında bilgi alır. En son Şule’yi takip ederler. Şule’nin erkek arkadaşı ile konuştuklarını duydukları karşısında herkes şok yaşar. Belgeselimizde ülkemizde koronanın nasıl hızla yayıldığını izleyeceğiz. Cavit gençlik yıllarını özler. Müzik grubundaki arkadaşlarının gelmesi ile eski günlere dönmeye karar verirler. Düğünde başından vurulan damat hastaneye kaldırılır. Hastaneye gelen yakınları doktoru çileden çıkarır.

Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümü ile pazar akşamı 20.00’de Kanal D’de.

 

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR